Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.415
Nije moguce da niko od vas doticnima koji traze SK 4,5 i 6 ne moze poslat listu sa tim kanalima e sad kako izgleda mora da je neka dobra lista u pitanju?? Ja ih imam u Siol-u i u jos lista koje su sa mojim osobnim user i pass e sad drugari na vama je ... dal bi vi dali da ste na mom mjestu?? Nekolicina clanova je u Album temi slikala bas te kanale.

To nema veze sad sa skrtoscu i sebicnosti sto se tice tih kanala sto ih ja imam
Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.415
Ajd sad ko ima nek slika Sport Klub 4,5 i 6 u Album temi .... dal ima dobrovoljaca ??? I na osnovu slika doticni koji traze te kanale nek zamole one koji su ih slikali da im daju te iste ... da vidimo sta ce da bude...
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
433
Ajd sad ko ima nek slika Sport Klub 4,5 i 6 u Album temi .... dal ima dobrovoljaca ??? I na osnovu slika doticni koji traze te kanale nek zamole one koji su ih slikali da im daju te iste ... da vidimo sta ce da bude...
Pozdrav
Meni ne treba cijela lista nego samo bar sk4 ako je moguće
 
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
Koliko je meni poznato tih kanala ima u Siol, zabranjenoj i jos jednoj listi. Kako mi se cini ni do jedne od ovih nije uopste lako doci tako da bi ljudi trebali biti malo umereniji u zeljama. Svakako mislim da tako nesto necete dobiti od ljudi koji vas slabo ili uopste ne poznaju tako da javna potraga za tim kanalima je uzaludna. A mozda i nije?
Zaboravih da ih ima i u d3Go.
I jos jedna stvar... Ne postoji samo jedan kanal. Gde je jedan tu je i cela lista.
 
Natrag
Top