Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
566
pa da notepad++ i tu upišem markotop01 i u opcijama nemogu nac counter ako može slika da vidim gdje grješim. Svaka čast na pomoći ali vidim da negdje grješim samo neznam gdje jer sam našao na netu da SE MORA PLUGIN textfx instalirat, i sve po uputama sa neta probam al neide

edit>column editor
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Ima li neko iskustva, moze li se liste tv kanala gledati u sony playstation 3 i ako moze kako?
 
Učlanjen(a)
15.03.2010
Poruka
405
Kao prvo hvala boki71 koji je expresno ponudio se pomoci. A kao drugo trazio sam od luca ili nekog drugog clana ovog foruma, nesjecam se vise, prvo skriptu pa onda i addon tvviet i nisam dobio. I opet dobro.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Kao prvo hvala boki71 koji je expresno ponudio se pomoci. A kao drugo trazio sam od luca ili nekog drugog clana ovog foruma, nesjecam se vise, prvo skriptu pa onda i addon tvviet i nisam dobio. I opet dobro.

Tesko da ce ti luc dati.....adon nema sigurno,a ni skriptu koja radi...jer da ima nebi vise radila....on je inace vlasnik TVVieta i naravno naplacuje tu uslugu gledanja tv kanala......:mig:
 
Učlanjen(a)
15.03.2010
Poruka
405
Pretpostavio sam da je Luc vlasnik. Javim veceras dali radi lista. Strana me ne zanima.
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
341
Neko da mi nadze retro.tv i vh1 ali dobre strimove da ne se izgube za rok od 10 dana :)

za retro to je ceska programa ili ova http://www.retromusic.cz/index.php?language=en
i opet Potraga ejde ko ima treba mi za Fork player za Philipsopv TV

dajte mi neki standard strim da ni je rtmp ili dreambox posto ovaj forkplayer2.5 ne ucitava te vrste strima :(
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.06.2015
Poruka
53
tebe jos nevide da postavi neku listu........daj malo Bugare,sramota je pored tebe mi da ih postavljamo.....
Pa nali imas ova seljeska lista iz Vraza mozes svobodno da ja stavis(i bez ovo nemas internet da gledas takvi listi) , ako te mrzi toliko sad ce pozovem Taaut da ti ja stavi ovde profesionalno sa logotipa i EPG.xexexexexe:roll::roll:
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
1.786
Pa nali imas ova seljeska lista iz Vraza mozes svobodno da ja stavis(i bez ovo nemas internet da gledas takvi listi) , ako te mrzi toliko sad ce pozovem Taaut da ti ja stavi ovde profesionalno sa logotipa i EPG.xexexexexe:roll::roll:
Ajde Hercules,dobro ti covek kaze sta si se stiso i samo pametujes....postavi onu Lirex listu cujem da su ubacili sve full HD ;)
 
Natrag
Top