Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

VIP IPTV
Učlanjen(a)
18.06.2014
Poruka
273
@prc: Da, u pravu si, medjutim iOS korisnika nece biti toliko da bi ugrozili rad servera. Hvala na sugestiji svakako. LP
 
Član
Učlanjen(a)
04.03.2010
Poruka
37
pozdrav da l i netko ima španjolsku canal+ listu kanala bio bih jako zahvalan ako može u inbox.hvala unaprijed
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
@prc, mozda nisi u toku, ali racun koji ja postavim moze trajati tacno onoliko koliko ja odredim, ne moze se ugasiti ranije...

kada cu ja dobiti neki fri racun........nisam ubo viet 2 meseca.....uzeleo sam se da ga gledam.....

Ja ću radije sačekati finalnu verziju, Bokijevu:D

hihihi.....nemoj da se zezas nisu to moje verzije prijavice me .......to su verzije direktora a znas ti dobro ko je on......ja mu dodjem kao dizajner i egzekutor......:beee:..uostalom prva verzija skrite koja radi od samog pocetka vijeta radi i dan danas......moze luc cackati svaki dan po ceo dan po bazi.....ona radi i radice......:beee:
 
Poslednja izmena od urednika:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Najbolje je da se javis Bokiju. On svega mi ima neograniceni acc. Ne mogu nikako da mu ga ukinem. Nema sta nisam probao. hahaha

Nedavno je i moj kucni prestao da radi, a ja bio na putu. zena i dijete nisu imali sta da gledaju, a Boki jeste :roll:

ps. @torpedo, o tome i pricam hahaha

u poverenju......cim luk nesto promeni ja ga za kratko vreme demantujem.......zadnji primer.....jelda luc...:roll::roll:

dnfx7eT.png
 
Natrag
Top