Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
01.07.2010
Poruka
95
Pitao me je jedan vlasnik te aplikacije:
" ali kako ces zaobici logovanje, kada server ne dopusta autorizaciju bez validnog user/pass."
Eh sad bi on sve rupe da zna :smisi: pa i nad popom ima pop :ludd/: trazio sam jos pre mesec dana logovanje nije se ni osvrnuo ali kada je saznao za saznanje sad bi odjednom da zna gde duva vetar.

Duva promaja (puše propuh). A 'di je moj moped ??? ... :mig:
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151

Zamisli da imas prijatelja koji moze da otkloni logovanje iz svih aplikacija i da ulazi kao u svoju kucu :tease:
@privremena, dobro si smijesan. Postovi koje pises lice na nekog adolescenta, a ne na covjeka u godinama. Neka svatko radi sta hoce i kako hoce. A ono da sam te pitao kako ce uci bez autorizacije, to nije bilo pitanje nego konstatacija.

Prije 10 dana se zahvaljujes sto sam postavio onaj free nalog koji ti je omogucio da imas neke kanale koje napokon nesmetano i bez prekida mozes da gledas, a sad odjednom imas neke opcije koje nitko nema... jako smijesno

Pre 10 dana sam ti zahvalio i onda odjednom posle tog zahvaljivanja mrak i deca su kukala,plakala i trazila ultre (sto tebe ama bas zabole) i to sam kroz pricu ispricao prijatelju koji je programer i koji se zainteresovao i skinuo je aplikaciju otklonio logovanje i ponovo napravio tu istu aplikaciju bez logovanja a kada izmenis neciju aplikaciju moras da je autorizujes,to ako ne znas pitaj onog ko ti je pravio aplikaciju a i tako mi je on rekao.

Duva promaja (puše propuh). A 'di je moj moped ??? ... :mig:

Imao sam i onu tvoju skriptu sto si mu bio otvorio sva vrata i prozore :roll: mora da mu se vrat usinuo od promaje.
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.358
Total Tv dodao
Face HD, A1 HD, EroXXX HD, EroX, Fast&Fun Box HD, Fight Box HD, DocuBox HD, FilmBox Arthouse, Animal Planet HD, Discovery HD, FOX Movies HD, FOX Life HD, FOX HD, Viasat Nature/History, Discovery ID
Pozdrav
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.951
Zamisli da imas prijatelja koji moze da otkloni logovanje iz svih aplikacija i da ulazi kao u svoju kucu :tease:


Pre 10 dana sam ti zahvalio i onda odjednom posle tog zahvaljivanja mrak i deca su kukala,plakala i trazila ultre (sto tebe ama bas zabole) i to sam kroz pricu ispricao prijatelju koji je programer i koji se zainteresovao i skinuo je aplikaciju otklonio logovanje i ponovo napravio tu istu aplikaciju bez logovanja a kada izmenis neciju aplikaciju moras da je autorizujes,to ako ne znas pitaj onog ko ti je pravio aplikaciju a i tako mi je on rekao.
Sad mi je malo lakše, rastužim se
2NmKyaY.gif
kad čujem da deca plaču i kukaju .
 
Natrag
Top