Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
ipak RADIIIIIIII....:roll: i to u Bahreinu.....:dance2:
ali glupo za 16 kanala....a vredi samo BHT HD.....:beee:
1028332783.png
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.097
Ako ima neko Dreambox sa kanalima sa Astre 28* , da posalje na PM. Imao sam 3 dobre adrese koje su radile skoro pola godine , ali doslo vreme ... :) Hvala unapred , pozdrav iz NS-a :)
 
Učlanjen(a)
18.11.2013
Poruka
295
Imam jedno pitanje u vezi windowsa, pa da ne otvaram novu temu, a koristice mozda jos nekom.. Naime, mi koji koristimo windows 8.1(iliegalne verzije :D, pro) da li bi ok bilo da predjemo na windows 10 posto mi je jutros izbacilo notifikaciju "get windows 10" ? I da li je jos nekom izbacilo to obavestenje?
Pozz svima :)
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
310
Jel moze neko da me posavetuje koji je najbolji video plejer za Android 5.1.1...kojim mogu gledati .m3u liste?

U ranijim verzijama ...4.22 i 4.4.4 koristio sam bsplejer..ali u lollipopu baš i ne radi kako treba....Pozz..hvala unapred
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.077
Imam jedno pitanje u vezi windowsa, pa da ne otvaram novu temu, a koristice mozda jos nekom.. Naime, mi koji koristimo windows 8.1(iliegalne verzije :D, pro) da li bi ok bilo da predjemo na windows 10 posto mi je jutros izbacilo notifikaciju "get windows 10" ? I da li je jos nekom izbacilo to obavestenje?
Pozz svima :)
Trenutno jos uvek nije moguce uraditi update, ali se moze rezervisati besplatna verzija desetke pa kada bude zvanicno izasla ovaj update ce je automatski downloadovati. Posle se moze izabrati vreme za instalaciju.
Detalnije u ovoj temi:
http://serbianforum.org/threads/rezervacija-windows-10.616744/
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.04.2015
Poruka
358
Jel moze neko da me posavetuje koji je najbolji video plejer za Android 5.1.1...kojim mogu gledati .m3u liste?

U ranijim verzijama ...4.22 i 4.4.4 koristio sam bsplejer..ali u lollipopu baš i ne radi kako treba....Pozz..hvala unapred
Na Android 5.0 Lollipop koristim ProgTV koji radi perfektno za m3u liste a koristim i Kodi. Mx player isto dobro radi a neki kazu da Archos player najbolje cita mkv i aac.
 
Natrag
Top