Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
17.03.2010
Poruka
8
A kako se registruje na Tvin.si? Moraš da budeš korisnik Telekoma Slovenije? Ja probao na slepo, nije uspelo. Može li neko da pošalje nalog, ako ima?
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
Da, nekad su radili izvučeni linkovi preko vlc-a sa Tivi.ba, sad ni to ne radi. Pisao sam na Hola support preko SKype-a, kažu da nemaju rešenje za to.
a sta ima sad HOLA sa tim ak ne radi? :roll:

Koji addon za kodi za HD filmove a pre svega SERIJE da koristim osim genesisa,probao icefilms,kao izvor ima samo movreel,a on nesto mnogo bufferuje,i nemoze se gledati?
ja koristim Pulsar....od kad se to pojavilo koristim samo to....stvarno prezadovoljan.....posebno za HD material....ali mozda je neophodan malo bolji net.....barem 10Mb/s.....
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
17.03.2010
Poruka
8
Pa nema ništa, nego radi sa mnogim drugim popularnim sajtovima, čude se da ne mogu pristupiti tivi.ba. Dao sam im moj nalog, IDM izvuče čak i linkove, ali ništa. Jednom sam našao neki jadni bh proxy i radio je bez problema, ali naravno sa običnim proksijem to je neupotrebljivo.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
Pa nema ništa, nego radi sa mnogim drugim popularnim sajtovima, čude se da ne mogu pristupiti tivi.ba. Dao sam im moj nalog, IDM izvuče čak i linkove, ali ništa. Jednom sam našao neki jadni bh proxy i radio je bez problema, ali naravno sa običnim proksijem to je neupotrebljivo.
ja imam dva vrlo brza VPN iz bosne ali nemam liste tih kanala da bi proverio jel ide ili ne.....
 
Učlanjen(a)
17.03.2010
Poruka
8
A jel bi mi dao preko private da probam :)

Kakva navala na Holu. Više se ne može pristupiti ni nalogu Tivi.ba, otkako sam započeo ovu temu. Koliko ljudi čita ovaj forum, jbt. :D
 
Natrag
Top