Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
05.06.2010
Poruka
35
Jedno pitanje. Iz koje zemlje emitira televizija Top Sound, jeli to srpska televizija ili je locirana u dijaspori? Hvala na odgovoru.
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Jel ima neko iptelevizija.dyndns.tv listu da mi javi da li i kod vas koce i pucaju strimovi?Trenutno radi dobro,ali na primer kada je bilo finale Evrolige,uopste nije moglo da se gleda od kocenja i pucanja...Isto i juce,oko 4,5 popodne nije dobro radilo,pa ako neko moze da mi kaze da li je to slucaj kod svih ili samo kod mene...
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
1.786
Sto je najtuznije, u to vreme sam snimao sve i svasta preko tv kartice, ali se pogodilo da bas tu utakmicu nisam snimio! :smile:

"Pamtim to kao da je bilo danas"... 25. maj 2005. ceo dan euforija po skoli, svi znaju da navijam za L-pool... dolazim kuci, bio druga smena... Pocinje specijalna emisija, uzivo javljanje sa trga meni uvek omrazenog Boskovica, svuda euforija, navijaci Liverpula preplavili grad. Posle utakmica za istoriju...

Edit: Malo smo skrenuli sa teme, pa evo da pitam: postoji li opcija 'sharpen' ili slicna u XBMC?

postoji udjes u video kad pustis nesto i stimas brightones i contrast i dobijes sharpen koji zelis pozz
 
Natrag
Top