Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Evo upoznat je Wolf sa mojim mukama :-D
Kontaktirana je i redakcija i komentatori i urednik sportskog dela televizije i tadašnji i sadašnji...i oni ne mogu pomoći jer ne raspolažu snimkom, drugačija je situacija kod njih nego na rts na primer koji imaju trezor kao arhivu..... jedina je šansa da naletim na nekog ko je radio samo za sebe neki vhs snimak ili slično.. Ali i to teško
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Haha,pa ko to samo ima pristup njihovoj arhivi??Evo i ja da se pridruzim molbama...
 
Učlanjen(a)
12.01.2014
Poruka
63
Sto je najtuznije, u to vreme sam snimao sve i svasta preko tv kartice, ali se pogodilo da bas tu utakmicu nisam snimio! :smile:

"Pamtim to kao da je bilo danas"... 25. maj 2005. ceo dan euforija po skoli, svi znaju da navijam za L-pool... dolazim kuci, bio druga smena... Pocinje specijalna emisija, uzivo javljanje sa trga meni uvek omrazenog Boskovica, svuda euforija, navijaci Liverpula preplavili grad. Posle utakmica za istoriju...

Edit: Malo smo skrenuli sa teme, pa evo da pitam: postoji li opcija 'sharpen' ili slicna u XBMC?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Ima li neka aplikacija koja u sebi ima dečije kanale ultra mini ultra babytv ...ili znam da je teže za dobiti neka domaća lista koja ima ove kanale.
Hvala.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.508
Evo upoznat je Wolf sa mojim mukama :-D
Kontaktirana je i redakcija i komentatori i urednik sportskog dela televizije i tadašnji i sadašnji...i oni ne mogu pomoći jer ne raspolažu snimkom, drugačija je situacija kod njih nego na rts na primer koji imaju trezor kao arhivu..... jedina je šansa da naletim na nekog ko je radio samo za sebe neki vhs snimak ili slično.. Ali i to teško
ajooooooo, pa kakva je to neozbiljna televizija da nema arhiva....
 
Natrag
Top