Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
451
[HIDE-POSTS=66]rtmp://s3.tvviet.tv/live99/ArenaSportHD4?u=&p=[/HIDE-POSTS]
to ti je davnih dana promjenjeno :D
 
Poslednja izmena od urednika:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
kada je vec rec o viet tv .....dodali su 24 kitchen...

vmCpiOJ.png
 
Član
Učlanjen(a)
21.01.2012
Poruka
352
molim da li neko ima za viet tv da bi mogao da gledam na androidu
ja sam vec instalirao ali treba pasword i tako dalje

drugo pitanje dali neko ima pinkove kanale posto oni ne rade od nocas
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.329
znal tko kakvu navigaciju za telefon, koristim zte blade q maxi ,trazio sam po forumu i nalazio sam al ne znam koja je bolja pa ako je tko instaliro kakvu nek pise, dosad kuju god sam skino slabe mape, nek pise na pm jer nije ovo mjesto za to pitanje al et :D
Ja sam skinuo sebi NAVIGATOR FREE
3,2GB Uzeo sam samo Evropa
Update je uvijek prisutan u zavisnosti zemalja itd.. prezadovoljan sam bitno da je Free
Samo navigiranje je ne komplikovano takodjer preglednost kad izaberes rutu je odlicna mislim na prikaz rute i putokaz kako to sve izgleda itd...

NAVIGATOR Plava Ikona
Screenshot_2015-04-26-23-00-51.png Screenshot_2015-04-26-23-01-31.png
Vise puta koristio dobra je

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
210
Gde mogu da nadjem strim Televizije S? Nekad je ta tv isla u Digi paketu na satelitu.
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
1.002
I meni bi trebao user i password za viet, pa ako neko ima, nek posalje pm... Thanks!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.329
Ako moj Post u vezi navigacije necu da kazem da smeta nego nije za ovu temu sto i sam znam slobodno moze da se brise ... mogao sam moj odgovor da posaljem clanu sharp92 na Pm i tog sam svjestan ali... odgovorio sam ovdje javno samo iz jednog razloga sto sam mislio da bi mozda??? Mnogima bilo od koristi da tu navigaciju koja je Free iskoriste u privatne svrhe ne placajuci i slicno za neke navigacije za koje je placanje neophodno.
Sharp92 njegov post mogao sam da izbrisem i znam da mi nebi zamjerio jer nije za ovu temu ali nisam bas iz gore od mene navedenog
razloga i smatrao sam da dobro i korisno treba podjeliti makar i nije za ovu temu jer.... sve u svemu ako pogledam iza sebe sta je sve bilo pisano u ovoj temi a to isto bilo tolerisano i nije brisano a svima nama je i vise nego poznato sta se postuje u ovoj temi tj. I ako je bilo brisano tenzija je bila na visokom nivou NE toleranntnosti da ne idem u detalje ... zato mislim manje ili vise moj 1 Post nikom nece stetiti i nikoga nece uvrijediti takodjer i sharp92 njegov Post sa njegovim postavljenim pitanjem

Hvala svima na razumijevanju

Pozdrav
 
Natrag
Top