Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Pa to sa djeljenjem ...... ;) malo veca tematika za objasnjavanje kako i sta ;)
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2012
Poruka
124
Pa to sa djeljenjem ...... ;) malo veca tematika za objasnjavanje kako i sta ;)
Pozdrav

Fulio sam temu al sam ponukan bio onom raspravom maloprijašnjom o mogucnostima prebacivanja SFVIP playera na tv , te hdmi kablom te sa windows 10...itd
Jednostavnije je dat ljudima pomenutu skriptu pa ko hoce nek gleda na tv-u u aplikaciji , a na računaru u SF VIP playeru ... player je extra al nije to to ako ga hdmi kablom prebacujes na tv...

Pozdrav i tebi druže ;)

ili nek Salezli napravi smat iptv Salezlli aplikaciju ... :D, to je najbollje :D

Skupimo male donatore /dioničare koji će uložiti u aplikaciju , platimo autora da je napravi i onda se rastalimo kad je prodamo u 1.000.000 primjeraka , meni za ideju 40%,, autoru 40% , a ostalo vama :D
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Dajte tu skriptu za token i play token raji svakako vam je VIP članovi dijele svojim anonimusima , tj. članovima svojih privatnih klanova , a koji nisu SF VIP
Nesto znas ali puno neznas.
Niko iz vipa ne moze da podeli "svojim privatnim klanovima" nista. Ne siri takve dezinformacije zato sto u vip takvu skriptu kao soft resenje za playtoken niko nema.

Neznam sta si toliko zapeo dajte skriptu kad je nema.
To je reseno na drugaciji nacin preko sf servera. Ne moze javno jer kad navale rusi, arapi, turci... server nema da izdrzi ni minut.
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.121
Kod:
https://www.bug.hr/internet/chrome-dodatak-za-dijeljenje-pretplate-na-netflix-bez-otkrivanja-lozinke-14152
Ovo što su ovi odradili,član @losmij odradio je ima 5-6 godina i nitko ga nije pohvalio.Radi se o djeljenju lozinke preko cookie ,samo što mi nismo gledali netflix nego tvviet :D .Zato se ovim putem gore navedenom useru zahvaljujem na svim skriptama koje je odradio.Naravno i drugima koji marljivo rade oko iptv.
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2012
Poruka
124
Nesto znas ali puno neznas.
Niko iz vipa ne moze da podeli "svojim privatnim klanovima" nista. Ne siri takve dezinformacije zato sto u vip takvu skriptu kao soft resenje za playtoken niko nema.

Neznam sta si toliko zapeo dajte skriptu kad je nema.
To je reseno na drugaciji nacin preko sf servera. Ne moze javno jer kad navale rusi, arapi, turci... server nema da izdrzi ni minut.
Imaju, imaju ljudi unutar VIP-a skriptu , to pouzdano znam , e sad da li je možda nisu stavili na raspolaganje VIP-u već dijele isključivo kome žele ,to je moguće.
Meni lično ne treba već vidim da se ljudi pate pokusavajuci prebaciti SFVIP player na TV , a sto se tiče arapa i ostalih da se to riješiti pozivnicom na forum i slično ,ali to onda ugrožava neke druge interese tako da razumijem i to.
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Kod:
https://www.bug.hr/internet/chrome-dodatak-za-dijeljenje-pretplate-na-netflix-bez-otkrivanja-lozinke-14152
Ovo što su ovi odradili,član @losmij odradio je ima 5-6 godina i nitko ga nije pohvalio.Radi se o djeljenju lozinke preko cookie ,samo što mi nismo gledali netflix nego tvviet :D .Zato se ovim putem gore navedenom useru zahvaljujem na svim skriptama koje je odradio.Naravno i drugima koji marljivo rade oko iptv.
losmij odradio tacnije 2014 za viet i mnoge iptv operatere tada........jos uvek imam bazu na pastebin odakle je app vukao kukis koji sam vadio i postavljao i baza korisnickih id racunara kao zastitu a koji gledali....po 30-40 na jedan nalog.....

Ashampoo_Snap_2020.03.11_16h38m57s_002_.png
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
nevidim razlog zasto bi se bilo kome dokazivali,SF je institucija iza koje stoji svih ovih godina na stotine programa,aplikacija od kojih su mnoge ugledale svetlost dana i sirile se po netu a ima i onih koje se cuvaju u tajnosti sto je i normalno........
uostalom video si i sam u vipu koliko vlasnika ponajboljih servera su ustupili listu visekonekcijsku svoju specijano za vip deo......nisu ustupili zasigurno sto nas vole vec da ih ne bi dirali,logicno.......
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top