Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Gledao snimak tenisa
Znam ja koji ti tenis gledas :buba_lcd: :beee:,a i Boki samo gleda nema ga nigde
007.jpg
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.336
DANAS JE PREMINUO VELIKI ČOVJEK I LEGENDA BALKANA ......HVALA NA SVEMU ...NEKA TI JE LAKA ZEMLJA POČIVAJ U MIRU BOŽIJEM .....AMEN ....... U NAŠIM SRCIMA OSTAJEŠ ZAUVJEK .........

FB_IMG_1527842749482.jpg

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
30.12.2013
Poruka
216
Pozdrav drugari. Evo posle tri godine sam se vratio na forum. Nisam mogao da budem aktivan zbog privatnih obaveza, ali se nadam da ću ubuduće imati vremena da se družim sa vama. Vidim da se forum dosta promenio, da ste napredovali oko skeniranja i traženja kanala. Sve pohvale i želim vam da i dalje uspešno radite u ovoj oblasti. Živi bili.
 
Učlanjen(a)
28.04.2016
Poruka
174
Aloopooo ima li kogaaaaaa!!!!
Sta je ovo????
Nigdje nikoga........aloooooo!!!!
Svi na godisnjem :beee::beee::beee:

:warning::warning::warning:
pozdrav
 
Učlanjen(a)
16.12.2017
Poruka
164
Hahaha tako Torpedo,a Nema te nesto ,slabo komentarises i na Kajgani ili je i tamo idila kao na sf
 
Učlanjen(a)
16.12.2017
Poruka
164
Ali stvarno gde su Momci sa sf? Nema ga Darkon, Nema ga white Spirit,ovi experti da o njima uopste ne pricam nama ih Nigde.Dobrodosao bi njihov po koji savet.Zahvaljujuci njihovim skenerima naucili smo i mi obicni smrtnici da ubodemo po koju listu i hvala im na tome.Hteo bih da iznesem moje misljenje.Naime ovde sam naucio da skeniram sa losmijevim ,salezli,wotweb skenerom,drimove itd,Cak mi je Darkon pokazao kako sa notepadom da pravim bat fajlove,Ali kolko god da procitas celu temu skeneri i skeniranje neces uspeti da nadjes pronalazenje u/p brojke slova kombinacija.Dok na drugim forumima se vec stvorila grupa ljudi od poverenja koji su to svoje umece pronalazenja tih kombinacija podelili sa svojim kolegama u koje su imali poverenja.Tako na pr na jednom forumu od jednog sada ih je vec trojica koji to rade,na drugom forumu od dvojice sada ih je vec 6-7 i to sve lica Koja pre takve liste nisu postavljali.Dok je to ovde na sf cista retkost,a znamo da su najveci experti Momci sa sf.Toliko i veliki pozdrav!!!
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
Ali stvarno gde su Momci sa sf? Nema ga Darkon, Nema ga white Spirit,ovi experti da o njima uopste ne pricam nama ih Nigde.Dobrodosao bi njihov po koji savet.Zahvaljujuci njihovim skenerima naucili smo i mi obicni smrtnici da ubodemo po koju listu i hvala im na tome.Hteo bih da iznesem moje misljenje.Naime ovde sam naucio da skeniram sa losmijevim ,salezli,wotweb skenerom,drimove itd,Cak mi je Darkon pokazao kako sa notepadom da pravim bat fajlove,Ali kolko god da procitas celu temu skeneri i skeniranje neces uspeti da nadjes pronalazenje u/p brojke slova kombinacija.Dok na drugim forumima se vec stvorila grupa ljudi od poverenja koji su to svoje umece pronalazenja tih kombinacija podelili sa svojim kolegama u koje su imali poverenja.Tako na pr na jednom forumu od jednog sada ih je vec trojica koji to rade,na drugom forumu od dvojice sada ih je vec 6-7 i to sve lica Koja pre takve liste nisu postavljali.Dok je to ovde na sf cista retkost,a znamo da su najveci experti Momci sa sf.Toliko i veliki pozdrav!!!
Darkon, White i svi ostali su i dalje ovde. Za neko bezvezno pisanje nema potrebe da se javljaju, jave se i pomognu ako se može pomoći što savjetima što listama. Ono kad se jave ljudi koji su se taj dan registrovali i odma bi neke žestoke liste ili savjete, jbg ne ide to.
A ovo što kažeš da se po forumima pojavio veći broj ljudi koji znaju - to je više optička varka. Znam za neke konkretne slučajeve kad su se ljudima djelile liste samo da bi ih uništili a ti su se predstavljali kao znalci - ustvari su bili samo potrčko u priči. I dalje jako mali broj ljudi zna i to djelomično (ne znaju svi sve) što je dobro.
Uglavnom, nerealna je priča da će to znanje neko podjeliti širokim masama - ja sam jako blizak ljudima koji znaju dosta a opet nikad mi nije palo na pamet da ih pitam kako to rade. Imam ono što mi treba, ponekad nekome i pomognem a to dal će me neko smatrati genijem jer nešto znam što ostali ne znaju - dječija priča, ne ložim se na te stvari :)
 
Natrag
Top