Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

• Začetnik teme Torgandwarf
  • Datum pokretanja
M

macko12

Ma nisam ja na to mislio ja sam hteo da kazem da neki kazu procitaj celu temu skeneri i skeniranje i to je to ili neki drugi kazu pa ja sam u iptv vec sest godina a ti si na pocetku,ma brate ja da budem u iptv i 20 god to necu nauciti.Zasto?Jer se to ne uci.I nisam ja to pisao da bi meni sad koji sam nekoliko meseci u iptv to pokazao taman posla a i ne pisem bezveze postove jer sam broj 100 vec uveliko prosao i ne trebaju mi hitno liste ja gledam Total tv ,Ali sam zahvaljujuci SF zavoleo skeniranje jednostavno uslo mi u Pore sto kaze pesma. Ps: Nemoj da me pogresno shvatis tvoji komentari su mi se uvek svidjali a Zbog nekih sam se bas slatko nasmejao u pozitivnom smislu.Pozz I da ovo sam oduvek hteo da kazem Oni tvoji komentari za americkog nindju ili onaj sa samoposlugom:ma jok udjes ko u samoposlugu uzmes sta ti treba i Jos se naljutis hahahah to treba da udje u anale iptv Foruma i komentara.Cao

Poslednja izmena: