Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.759
IMG_20160612_181825.jpg
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
bilo nekad u radijusu taj rts hd....za par dana, cisto da sam vidio kako izgleda....:)
 
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Hoces opet da vidis?I mnogo vise od RTS u HD. Mnogee druge kanale u HD. Dacu ti jedan Radijus DVB Client. Ali NAZALOST samo da vidis jer da gledas neces moci jer upload ne valja (barem kod mene koci).
Sota, jel to Total TV ili nesto drugo?!?!?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.334
Hoces opet da vidis?I mnogo vise od RTS u HD. Mnogee druge kanale u HD. Dacu ti jedan Radijus DVB Client. Ali NAZALOST samo da vidis jer da gledas neces moci jer upload ne valja (barem kod mene koci).
Sota, jel to Total TV ili nesto drugo?!?!?
Nesta drugo

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Aha, lepo da i ti koristis nesta drugo cega imas na pretek, a ne Total TV.
Sota, jedno pitanje. Zasto placas Total TV kad imas mnogo toga sto bi mogao da gledas a da ne placas nista? Imas skoro sve sto se moze pozeleti.
I GLAVNO PITANJE: Da li se mozemo osloniti na ovo sto nadjemo da gledamo (ovo sto svi trazimo, npr ti to sto imas). Mozda nece trajati uvek, ili nije sve tako idealno kad je gledanje u pitanju ili sta god? Zasto ne gledas na taj nacin? PItanje je da li se mozemo osloniti na ovu vrstu IPTV za svakodnevni uzitak? Izvini, mozda pitanje nije u redu, imas neki svoj razlog, pa neces da odgovoris. Pocetnik sam u svemu pa pitam. Hvala puno
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.334
Aha, lepo da i ti koristis nesta drugo cega imas na pretek, a ne Total TV.
Sota, jedno pitanje. Zasto placas Total TV kad imas mnogo toga sto bi mogao da gledas a da ne placas nista? Imas skoro sve sto se moze pozeleti.
I GLAVNO PITANJE: Da li se mozemo osloniti na ovo sto nadjemo da gledamo (ovo sto svi trazimo, npr ti to sto imas). Mozda nece trajati uvek, ili nije sve tako idealno kad je gledanje u pitanju ili sta god? Zasto ne gledas na taj nacin? PItanje je da li se mozemo osloniti na ovu vrstu IPTV za svakodnevni uzitak? Izvini, mozda pitanje nije u redu, imas neki svoj razlog, pa neces da odgovoris. Pocetnik sam u svemu pa pitam. Hvala puno
Ja sam se odlucio za Total tv jer sam gledao 4g Laptop/Tv to sam batalio i uzeo Total/Satelit

Od kad sam kupio Smart tv i napravio sebi Fork Player / OttPlayer gledam liste na taj nacin jer ima puno veci izbor programa sto Total u svojoj ponudi nema

Total je zlatna rezerva bez obzira na liste Total mi je siguran za ono sto zelim da gledam sem sto kao sto sam rekao nemaju dosta programa sto se mogu naci u listama itd... i taman da nemam ni jednu listu gledat cu Total Tv

Imam cast da gledam listu koja se placa a ja sam ju dobio da gledam dzabe lista je bas fenomenalna i ja zadovoljan

Za svakodnevni uzitak mozemo se osloniti na ovu vrstu IPTV Milion na 100

Udarni su termini jer se gledaju utakmice sve radi kako valja kako sad tako i ranije u udarnim terminima itd... to tvrdim JA

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Bez naslova.jpg
Pa ima u puno lista RTS HD ja sad nasao u 5 lista nije neki problem naci;)
 
Natrag
Top