Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Ja sam se odlucio za Total tv jer sam gledao 4g Laptop/Tv to sam batalio i uzeo Total/Satelit

Od kad sam kupio Smart tv i napravio sebi Fork Player / OttPlayer gledam liste na taj nacin jer ima puno veci izbor programa sto Total u svojoj ponudi nema

Total je zlatna rezerva bez obzira na liste Total mi je siguran za ono sto zelim da gledam sem sto kao sto sam rekao nemaju dosta programa sto se mogu naci u listama itd... i taman da nemam ni jednu listu gledat cu Total Tv

Imam cast da gledam listu koja se placa a ja sam ju dobio da gledam dzabe lista je bas fenomenalna i ja zadovoljan

Za svakodnevni uzitak mozemo se osloniti na ovu vrstu IPTV Milion na 100

Udarni su termini jer se gledaju utakmice sve radi kako valja kako sad tako i ranije u udarnim terminima itd... to tvrdim JA

Pozdrav
Aha, znaci kao zlatna rezerva. Razumem te. Ma pitao sam jer zelim da znam odgovor jer mesecima tragam kako bih mogao da kupim nov TV i da sednem i na miru da gledam. Tj. vise za oca jer se ceo zivot nervira sa TVom i antenama. Nikad kod nas na miru nije se gledalo. Zato i trazim nesto kvalitetno, retko, sigurno i od provajdera ako je moguce. Trazim ZLATO. Hehhe :D
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.547
Hidden content
You need -1 more posts to view this content
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
Aha, znaci kao zlatna rezerva. Razumem te. Ma pitao sam jer zelim da znam odgovor jer mesecima tragam kako bih mogao da kupim nov TV i da sednem i na miru da gledam. Tj. vise za oca jer se ceo zivot nervira sa TVom i antenama. Nikad kod nas na miru nije se gledalo. Zato i trazim nesto kvalitetno, retko, sigurno i od provajdera ako je moguce. Trazim ZLATO. Hehhe :D
Pouzdano i sigurno je samo ono sto platis i nista vise. Kod zvanicnih provajdera je sigurnije ali ima i restrimera koji su pouzdani mada su retki oni koji nude kvalitet. Sve sto nadjes ako mislis non stop da gledas nece dugo raditi. Imam liste i na user i one druge :) koje dugo rade ali ih pustim tek ponekad (imam sve zivo preko kablovske) tako da ne "bodem oci" onima cije su a kad bih ih zajahao sigurno ne bi dugo potrajale. Kako sve vise budes nalazio i koristio strimove i sam ces se uveriti u sve ovo sto sam napisao. Pricam ti iz iskustva, nekada sam imao sam istu ideju kao i ti :D
PS Pitaj sve iskusnije clanove sa foruma (necu da navodim imena jer je duga lista i nekoga cu preskociti i eto belaja :D ) sta uglavnom gledaju i svi ce ti reci da je to ono sto placaju (ili su dobili) a ovo je samo hobi i ponekad da se nesto pogleda.
 
Natrag
Top