Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
Samo sam pomenuo c liniju, jer mi nisu verovali da tako nesto postoji !
Kao sto mi sad poneki ne veruju za ovo - ponovicu - "Do pre neki dan, sam sa jednog servera, godinu dana, gledao skoro sve drim liste evropskih zemalja, cak i domace, i to non-stop !
Na koju foru - ne znam, ali bi bilo dobro pronaci novi ! :mig:
I trenutno, sa par servera, gledam vise lista, non-stop ! "
Da li treba da kazem, da se ti drimovi gledaju preko neta ?! :D
Mislim da znam na koji DB mislis. Ono sto sam nekada probao na tom DB ( DigitALB, MaxTV, SkyDE,CanalSat, Movistar...) je radilo bez greske s njega i najcudnije uvek je radilo. Ali to sam poslednji put probao pre vise od 6 meseci :)
Jos nesto... Pustao sam i vise strimova u isto vreme sa istog i opet bez greske. Kako je to sve islo i dalje mi nije bas najjasnije :)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Ajde da i ja nesto kazem ! :beee:
Nekada sam pisao o c liniji, kojom se gledaju skoro svi satelitski zakljucani kanali, pa mi je malo ko verovao !
Tih linija i danas ima ! ;)
Do pre neki dan, sam sa jednog servera, godinu dana, gledao skoro sve drim liste evropskih zemalja, cak i domace, i to non-stop !
Na koju foru - ne znam, ali bi bilo dobro pronaci novi ! :mig:
I trenutno, sa par servera, gledam vise lista, non-stop !
U potpuno si u pravu sto se tice C linije ja vec tocno 15 mjeseci imam 5 kom istih i uvijek radi i nijednom bas nijednom me jos nisu zeznule rade prefekt, a slika je fenomenalna ali ne kazem da i liste nisu zakon volim i njih jednako i one rade super hihihihi

Al' ne ide u prilog "reklamiranje" drimova ovima sto prodaju liste ! :roll:
Drim je zakon i ostace jos dugo to uvijek radi iako sad malo drugacije ubacivaju liste u njega pa nije onako vidljivo samo ti treba znalac drema dobar i sve je tu;)
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Aha, znaci od sada DRIM. Sad kad se bacim na istrazivanje Drima hehee
Prvo ti treba dreambox hd pa motor.tanjur i znanje i to veliko stvar je u tome da si ti skines liniju, a ne da preko nekoga gledas to ne ide meni jedan prckao drim svako vece a jadnik nista nije mogao gledati, a mucio se i mucio skoro tjedan dana nazadnje sam stavio lozinku i sad je mir
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Aa ma ja da gledam preko drugog. Skup je to sport.
PS: naci ce se mozda neki svedjanin sto ne zna sifru da stavi.
Ma ja ti dam od svoge hheh evo ti primjer covjek sjedi u dnevnoj pije kafu i gle na drimu se pojavi u malom prozoru sport klub 2 i sta sad da uradi da te pusti ili ti ugasi pa si misli ma ajde uzivaj malo sad ja ne gledam hehehhe;)
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
C linija otkljucava zakljucane satelitske kanale (i za to, normalno, treba sva oprema), a druga stvar su drimovi koje gledas preko interneta ! ;)
 
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Ma ja ti dam od svoge hheh evo ti primjer covjek sjedi u dnevnoj pije kafu i gle na drimu se pojavi u malom prozoru sport klub 2 i sta sad da uradi da te pusti ili ti ugasi pa si misli ma ajde uzivaj malo sad ja ne gledam hehehhe;)
Ma mora da postoji nacin da se gleda a da vlasnik ne zna. Uvek ima nacina ehehehe
 
Natrag
Top