Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Pouzdano i sigurno je samo ono sto platis i nista vise. Kod zvanicnih provajdera je sigurnije ali ima i restrimera koji su pouzdani mada su retki oni koji nude kvalitet. Sve sto nadjes ako mislis non stop da gledas nece dugo raditi. Imam liste i na user i one druge :) koje dugo rade ali ih pustim tek ponekad (imam sve zivo preko kablovske) tako da ne "bodem oci" onima cije su a kad bih ih zajahao sigurno ne bi dugo potrajale. Kako sve vise budes nalazio i koristio strimove i sam ces se uveriti u sve ovo sto sam napisao. Pricam ti iz iskustva, nekada sam imao sam istu ideju kao i ti :D
PS Pitaj sve iskusnije clanove sa foruma (necu da navodim imena jer je duga lista i nekoga cu preskociti i eto belaja :D ) sta uglavnom gledaju i svi ce ti reci da je to ono sto placaju (ili su dobili) a ovo je samo hobi i ponekad da se nesto pogleda.
E pa to sam hteo. Jer saznao sam da sta god da nadjem, uvek ce postajati sansa da se to ugasi. Ako nadjem user/pass, taj moze da prekine pretplatu i gotov sam. Ako je udp, moze da me vidi mene na statusu i da ga ugasi. Ako je drim, headend, ili sta god, opet postoji takva sansa. Onda treba da se nadje sa dobrim uploadom. Zato i kazem. Jedino neki nettv+ ili D3 Go. Na to sam mislio kad sam rekao provajer. Za sada je dobro, ne zalim se, zavrsava mi posao vikendom kada gledam tekme. Pre ni to nisam mogao.
 
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
E pa to sam hteo. Jer saznao sam da sta god da nadjem, uvek ce postajati sansa da se to ugasi. Ako nadjem user/pass, taj moze da prekine pretplatu i gotov sam. Ako je udp, moze da me vidi mene na statusu i da ga ugasi. Ako je drim, headend, ili sta god, opet postoji takva sansa. Onda treba da se nadje sa dobrim uploadom. Zato i kazem. Jedino neki nettv+ ili D3 Go. Na to sam mislio kad sam rekao provajer. Za sada je dobro, ne zalim se, zavrsava mi posao vikendom kada gledam tekme. Pre ni to nisam mogao.
Nettv naći nećeš odmah da ti kažem da ne gubiš vreme a D3go samo ako ti neko da regularan slot. I eto, opet se vraćamo da neko mora da plati i da ti pokloni. Status može da ti ugasi ko hoće a ne samo vlasnik. O db i tvheadendu bezveze je i pričati a za hls moraš još da gulis stolicu ☺️
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Ajde da i ja nesto kazem ! :beee:
Nekada sam pisao o c liniji, kojom se gledaju skoro svi satelitski zakljucani kanali, pa mi je malo ko verovao !
Tih linija i danas ima ! ;)
Do pre neki dan, sam sa jednog servera, godinu dana, gledao skoro sve drim liste evropskih zemalja, cak i domace, i to non-stop !
Na koju foru - ne znam, ali bi bilo dobro pronaci novi ! :mig:
I trenutno, sa par servera, gledam vise lista, non-stop !
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Ajde da i ja nesto kazem ! :beee:
Nekada sam pisao o c liniji, kojom se gledaju skoro svi satelitski zakljucani kanali, pa mi je malo ko verovao !
Tih linija i danas ima ! ;)
Do pre neki dan, sam sa jednog servera, godinu dana, gledao skoro sve drim liste evropskih zemalja, cak i domace, i to non-stop !
Na koju foru - ne znam, ali bi bilo dobro pronaci novi ! :mig:
I trenutno, sa par servera, gledam vise lista, non-stop !
Moze i da se ulovi po koja linija, malo teze ide ali uvek ima onakvih koji ne znaju da zastite drim.
To je ovaj skener:
nS4k2y1.png


Po volji bilo koji rang adresa:
Kod:
http://services.ce3c.be/ciprg/

Upecaju se poneki drimovi. Treba jos jedan programcic HDVB mu je ime. Preko njega mogu da se provere aktivne C-linije.
I to :).
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.491
Ja mogu slobodno da kazem od HRT 2 HD pa do Arena Sport 6 tj. Sport Klub 1,2 i 3 Full HD 19201080 uz Sport Klub 1-6 isto tako Discovery Science SRB sub pa na dalje do filmskih programa za one najgledanije i najpoznatije Full HD tj. 720 itd... sve se gleda bukvalno sve
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Raja, ima li neko ko dobro poznaje istočni dio BiH - područje Zvornik - Bijeljina - Janja :) ? Nek mi se javi na pp :)
 
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
Al' ne ide u prilog "reklamiranje" drimova ovima sto prodaju liste ! :roll:
Ja sam razumeo da covek pita za IPTV a ne za satelitsku. O C linijama ne mogu da komentarisem jer nemam satelitsku antenu i risiver. Kod te varijante kvalitet nije sporan ali i tu kao i kod IPTV moras da platis ako hoces opusteno da sednes i da gledas.
Da ne ulazimo u raspravu sta je bolje zakljucak je sledeci: Ako hoces da sednes i gledas opusteno onda moras da platis kod ovih ili onih a ako imas vremena da trazis, podesavas... onda gledas free.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Ja sam razumeo da covek pita za IPTV a ne za satelitsku. O C linijama ne mogu da komentarisem jer nemam satelitsku antenu i risiver. Kod te varijante kvalitet nije sporan ali i tu kao i kod IPTV moras da platis ako hoces opusteno da sednes i da gledas.
Da ne ulazimo u raspravu sta je bolje zakljucak je sledeci: Ako hoces da sednes i gledas opusteno onda moras da platis kod ovih ili onih a ako imas vremena da trazis, podesavas... onda gledas free.
Samo sam pomenuo c liniju, jer mi nisu verovali da tako nesto postoji !
Kao sto mi sad poneki ne veruju za ovo - ponovicu - "Do pre neki dan, sam sa jednog servera, godinu dana, gledao skoro sve drim liste evropskih zemalja, cak i domace, i to non-stop !
Na koju foru - ne znam, ali bi bilo dobro pronaci novi ! :mig:
I trenutno, sa par servera, gledam vise lista, non-stop ! "
Da li treba da kazem, da se ti drimovi gledaju preko neta ?! :D
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top