Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.655
Cesi dali isto ljep Gol

E moj sudija ...... ujedno neredi na stadionu ccccc

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.655
To se znalo za nered ali... sudija je od samog pocetka pokazao simpatije za cesku reprezentaciju ceh padne on ga miluje ma ... a najvaznije penal covjek skocio jos zazmurio nije ni znao gdje ce lopta i pogodi ga u ruku naravno penal se svira jbg ... to nije penal jer nije namjerno igrao rukom odbila se lopta na ruku sta reci osim da sudija navijao za cesku

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
@misa98zvezda tebi izgleda "curi" i kad' se nesto objavi na drugom forumu ! :roll:
Valjda moze da curi samo iz VIP sobe !? :beee:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Pa nije prvi put. Znate slucaj kad je jedan clan poceo da se ''sveti'' i da na drugim forumama objavljuje sve sto je imao iz VIP sobe. Pa rekoh MOZDA curi iz VIP sobe opet i objavljuje se na drugim forumima.
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Pa nije prvi put. Znate slucaj kad je jedan clan poceo da se ''sveti'' i da na drugim forumama objavljuje sve sto je imao iz VIP sobe. Pa rekoh MOZDA curi iz VIP sobe opet i objavljuje se na drugim forumima.
Curi curi, ali ja sam postavio mrezu pa meni curi hehehh znanje ie in, a i na sigurnome je ja nista ne objavljujem javno
 
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Ma nije to nikakva provokacija, ja pomislio da je iz VIP sobe jer za tu listu nisam znao, a znam da je ne moze svako naci pa rekoh verovatno procurilo iz VIP sobe jer je clan koji je postavio nov i imao 2-3 posta.
Nego jel udobna ta fotelja?
 
Natrag
Top