Internet mi restartuje računar

Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Заменио бих ОС, зам да му истичу све техничке подршке.али ми је Офис 2003 некако најпогоднији за прелом књига.
А заАваст, не могу Free верзију јер ми није дозволио, зато сам уградио АВГ.
Који је био одличан до неки дан, док није почео да ми захтева рестарт.

Заправо, ако пређем на новији ОС, можда могу као резервни, не у програм фајлс него у засебни фолдер да држим Офис 2003?

Onda su ti ostali neki njegovi repovi nije uklonjen potpuno!
Mada ne vidim razlog zasto ne bi mogao da instaliras taj office 2003 na Win 7 home ili home premium verziji!
Osim ako taj lap top nije toliko hardverski slab pa ne moze to da potera?
 
Član
Učlanjen(a)
09.03.2012
Poruka
117
Значи тако ћу, ако већ може Офис 2003 на Вин седмицу. Још само да нађем Вин седмицу...
Мислим да овај Фучитсу Сименс може то да прихвати, има 1,7 ГХерца, 2 МБ РАМ и 150 ГБ хард диск.
Поз

Za prosecnog korisnika avast je sasvim dovoljan!
Avira po nekad hoce da brljavi i pokazuje viruse tamo gde ih nema!
E sad sve zavisi gde ides i sta radis jer na nekim mestima ni Kasperski ti nece pomoci!
Cak i Kasperski ima uspesnost od 55% blokiranja virusa nesto malo vise od Bit defendera!
Tako da Avast je savim ok!
Free verziju dobijaa na 365 dana posle samo obnovis !
Video sam da si napisao da si skinuo neki Avast najverovatnije pro verzija od 700 dana to je bila mozda neka krekovana verzija!
Free verziju skini odavde!

Kod:
https://www.avast.com/en-za/download-thank-you.php?product=FAV-ONLINE&locale=en-za

evo ti jedno poredjenje!


Није била крекована верзија, не умем да крекујем и не покушавам да научим. Била је нека Free верзија, служила је пар година а онда ме почела опомињати када је дошла до 700 дана до истицања
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Значи тако ћу, ако већ може Офис 2003 на Вин седмицу. Још само да нађем Вин седмицу...
Мислим да овај Фучитсу Сименс може то да прихвати, има 1,7 ГХерца, 2 МБ РАМ и 150 ГБ хард диск.
Поз



Није била крекована верзија, не умем да крекујем и не покушавам да научим. Била је нека Free верзија, служила је пар година а онда ме почела опомињати када је дошла до 700 дана до истицања

Windows mozes skinuti odavde ovo je
win 7 sp1 32bita verzija home premium!

Kod:
https://torrentz.eu/0cdac1fb157fadf5eff58e02b4b3df47611d5e57
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Значи тако ћу, ако већ може Офис 2003 на Вин седмицу. Још само да нађем Вин седмицу...
Мислим да овај Фучитсу Сименс може то да прихвати, има 1,7 ГХерца, 2 МБ РАМ и 150 ГБ хард диск.
Поз



Није била крекована верзија, не умем да крекујем и не покушавам да научим. Била је нека Free верзија, служила је пар година а онда ме почела опомињати када је дошла до 700 дана до истицања
Da si negde blize imam licencirani Office 2003 i radi na Win.7 bez problema
 
Natrag
Top