Instalacija Windows XP sa USB sticka

Član
Učlanjen(a)
03.03.2012
Poruka
188
Hvala na odlicnom tutorialu. Moze li ovaj program da se pokrene u win 7 i napravi bootabilni win xp na usb.
 
Član
Učlanjen(a)
17.03.2013
Poruka
1
Moze link za tutorial za instalaciju bilo kog op.sistema sa usb-a vidim da je pominjan u prethodnim postovima? Da li moze pored instalacije xp na usb da bude i drugih podataka i foldera ili usb mora da bude cist samo sa instalacijiom i da se koristi samo za to?
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
13
drugari,nemogu naci ovaj alat usb multiboot10 nigde,imali ga ko od vas da ga postavi na forum da ga skinem,ubih se trazuci neide pa neide :).hvala unapred.
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
drugari,nemogu naci ovaj alat usb multiboot10 nigde,imali ga ko od vas da ga postavi na forum da ga skinem,ubih se trazuci neide pa neide :).hvala unapred.

Raspakuj sa 7zip da ti nebi javljalo gresku.....

:download:

Kod:
http://www.filefactory.com/file/9bd543oiznv/USB_MultiBoot_10.7z
 
Član
Učlanjen(a)
12.05.2013
Poruka
27
Ubacio sam 4 različita USB stika, tek na 4 je prihvatilo formatiranje (bez error-a na pola), ali kad ga selektujem kao "Target USB drive" , opet me obaveštava da formatiranje nepravilno te sam zakovan na opciji 2 . Ako ima neka podvarijacija bio bih zahvalan
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.05.2013
Poruka
27
Skinuo sam XBootv1.0beta14 sa softpedie i uspeo sam pomoću njega da napravim bootabilan USB.
Nadam se da će boki71 posvetiti nekoliko reči i tom programu, jer planiram pomoću njega da strpam 3 a moždai više OS-a na jedan USB stik.
 
Natrag
Top