Instalacija Windows XP sa USB sticka

Član
Učlanjen(a)
24.03.2010
Poruka
53
Boki hvala na uputstvima,i svaka cast za ovako detaljne tutorijale.Samo mi jos reci da li negde moze da se skine Windows xp sp3 s neta.Ja ovde imam sp2 ali nemacki je a ja bih engleski.Ili da sacekam jos desetak dana pa u yugi da nadjem moj inst.disk.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki hvala na uputstvima,i svaka cast za ovako detaljne tutorijale.Samo mi jos reci da li negde moze da se skine Windows xp sp3 s neta.Ja ovde imam sp2 ali nemacki je a ja bih engleski.Ili da sacekam jos desetak dana pa u yugi da nadjem moj inst.disk.

post 199

http://serbianforum.org/programi/32714-windows-xp-20.html#post744591

ovih dana uradicu jos jedan tutorijal o kreiranju flash bootabilnog windowsa nevezano koja je verzija ju pitanju (XP,Vista,WINDOWS 7) sa jednim istim alatom........

uzivaj........
 
Član
Učlanjen(a)
24.03.2010
Poruka
53
druze upomoc opet

boki prijatelju,pomagaj opet.gde da nadjem ovaj tutorijal o kreiranju bootabilnog windowsa XP/vista/w7.ili ako to nema gde mogu da slinem w xp program pa da po uputstvu napravim ja bootabilan usb.pozdrav

ovih dana uradicu jos jedan tutorijal o kreiranju flash bootabilnog windowsa nevezano koja je verzija ju pitanju (XP,Vista,WINDOWS 7) sa jednim istim alatom........

uzivaj........[/QUOTE]
 
Natrag
Top