Ima li Serbian Forum potencijala da bude najbolji forum u Srbiji?

Član
Učlanjen(a)
02.05.2010
Poruka
1.043
Da postane najbolji forum u Srbiji, teško jer imaju tu Burek, Krstarica ...
Ali da postane najbolji warez forum (SF je polu warez), ima dobru šansu. Ispred njega se nalazi samo Rapid Serbia u toj kategoriji, koji je, ipak, daleko ispred SerbianForuma, iz razloga što je Rapid Serbia čist warez, a SerbianForum nije. Uskoro će SF i stići RS po postovima i temama, ali da nema ovih ne-warez podforuma, bio bi dosta lošiji po toj statistici. Po broju posjeta i članovima, polako ali sigurno ih stiže! Ali mora da se uzme u obzir da je SF još uvijek mlad forum i ja se nadam da će stići i RS, pa čak i Krstaricu i Burek u narednim godinama!
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
39
Mislim da ima potencijala... Skoro uvek pronadjem sve sto me zanima... Ima zanimljiviih tema, postova, a i pretraga je veoma laka...
Jedino sto u poslednje vreme provedem vise vremena pokusavajuci da udjem na forum nego sto sam na njemu! Non-stop: database error! Samo da se to resi, i sve ce biti dobro sto se mene ticeyes3
 
Član
Učlanjen(a)
30.06.2011
Poruka
19
Mislim da je bolje da se sto pre predje na neki drugi server dok je jos forum u ovoj velicini,jer kasnije ce to prebacivanje trajati duze.

Sto se tice Bureka i Krstarice...Burek je negde 2006 god se prosirio i njega je uglavnom proslavila "Lepotice", a krstaricu Chat.

Postoji jos jedan "zenski" forum u srbiji koji je dosta posecen Ana forum i on moze slobodno da se uvrsti u 5 najboljuh u Srbiji.

Serbian forum treba da ide ovom smerom kojim upravo ide (warez+opste teme) i tako jedino i moze da poprimi simpatije drugih i da mu se prikljuce.
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Biti član ovog foruma je zanimljivo, ali i mnogo zamorno zbog onih silnih grešaka.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Zanimljivo, kao sad/od sada, na primer...

Likes Received
Likes Given

:beee:

Ovo je smislio Boki 100% :acute:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Čemu služi ovaj "like" kad postoje zahvalnice?:???: Kliknuo sam na tvoj post da vidim šta će da se desi, al i dalje ne kapiram čemu služi.

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Edit: Sad mogu da vidim taj post u svom profilu kad kliknem na "Likes Given", možda mu je to svrha.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Čemu služi ovaj "like" kad postoje zahvalnice?:???: Kliknuo sam na tvoj post da vidim šta će da se desi, al i dalje ne kapiram čemu služi.

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Edit: Sad mogu da vidim taj post u svom profilu kad kliknem na "Likes Given", možda mu je to svrha.

Ma fora je da forum mora da prihvati facebook koncept kako bi se pospešile slobodne diskusije, sigurno je to :D
 
Natrag
Top