Ima li Serbian Forum potencijala da bude najbolji forum u Srbiji?

Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Mož' bit' al' ne mora.

Za sada je ok. Samo nastavite ovako i biće samo još bolji :yea: smile3
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
226
Po meni i jeste najbolji.. Ako ima bolji, ja za njega nisam cuo.. :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
30.06.2011
Poruka
19
Secam se kako sam naisao na ovaj forum pre nekoliko meseci...trazio sam neke PDF magazine sa prostora bivse juge i kada sam video celu listu zapanio sam se i odmah se registrovao na njega.
Po meni ovaj forum se nalazi na drugom mestu
Na prvom mestu je Burek,ali burek postoji vec oko 9 godina tako da to nije nista cudno :)

PS

Samo odklonite error sa foruma sto pre :D
i ako bi ste mogli da stavite skriptu za citanje brower-a i operativnog sistema kao sto to ima burek-u :)
 
Član
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
54
Najbolji forum za u Srbiji je Krstarica pa onda Burek pa onda dodje Serbian forum(ako ne računamo rapid serbia).Serbian forumu nedostaje više diskusija.Od njega se pokušalo objediniti forum za skidanje i forum za diskusije što ne ide jedno uz drugo.
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Najbolji forum za u Srbiji je Krstarica pa onda Burek pa onda dodje Serbian forum(ako ne računamo rapid serbia).Serbian forumu nedostaje više diskusija.Od njega se pokušalo objediniti forum za skidanje i forum za diskusije što ne ide jedno uz drugo.

Delimicno si u pravu ,ovaj forum je jos uvek mlad i u povoju tako da poredjenje sa forumima koji postoje 7.8 ili 9 godina i nije bas primereno...Napunio je tek dve godinei mislim da ima dosta dobre rezultate i da se dosta dobro kotira.E sada spajanje nespojivog je sasvim razumljivo i siguran znak da se radi pametno i da to tek treba prerasti u pravi veliki forum koji treba biti prisutan na ovim prostorima jos dugi niz godina.Jednoga dana hteli mi da priznamo ili ne prestace piraterija ili jednostavno bice kaznjavana drasticno tako da ce utihnuti warez a mozda i preko noci nestati na nasim prostorima....a onda ce zasigurno nestati i mali milion sajtova takvog tipa.Nama ce ostati deo koji mi zovemo Slobodne diskusije i forum ce i dalje ziveti.....
 
Član
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
54
Iskreno ja mislim da je Burek slavu stekao pomoću teme"Sex ~ Erotika ~ Lepotice - 18+" i "Galerije slika najlepsih dama" i još nekih gluposti(mada ima dobrih diskusija tu i tamo).
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Nema, što ne znači da je loš ali treba biti realan. Prošle godine u ovo vreme bio je daleko veći broj aktivnih članova i komentara u Slobodnih diskusijama i uopšte u "forumskom" delu foruma. Zašto ljudi odlaze na druge forume je posebna tema.
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Mislim da ima, ovo je jedini forum na kojem pišem i ja mu želim da uskoro postane najbolji. yes3 Ono što možda u poslednje vreme može da otera neke forumaše sa foruma je, što vrlo često kad žele da ga posete piše - Database Eror. Deluje kao da je forum zahvatila opaka bolest, za koju izgleda još uvek nema rešenja kako da se izoluje.
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Mislim da ima, ovo je jedini forum na kojem pišem i ja mu želim da uskoro postane najbolji. yes3 Ono što možda u poslednje vreme može da otera neke forumaše sa foruma je, što vrlo često kad žele da ga posete piše - Database Eror. Deluje kao da je forum zahvatila opaka bolest, za koju izgleda još uvek nema rešenja kako da se izoluje.

Da, ta boleština je ozbiljna stvar. I mene nervira! Ali nemam nameru da se selim na druge forume. Ovo je jedini forum kom sam se ja privoleo, a to automatski znači da će biti najbolji, kad-tad. :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
30.06.2011
Poruka
19
Nije krstarica.....

Tamo se nezna ko pije ,a ko placa ...sve neuredno...nema strucnog kadara !

Znaci:

1) Burek
2) SF
 
Natrag
Top