Ima li Serbian Forum potencijala da bude najbolji forum u Srbiji?

Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
434
Ja mislim da ima velikog potencijala,na ostalim forumima sam bio,trazio,bio sam na jednom moderator i uglavnom sam video da je tzv "piraterija" Zabranjena i to striktno,na nekima nemozes da ostavis link ni za freeware program. Serbian Forum omogucava ljudima i sa slabijim znanjem koriscenja interneta da imaju veoma dobre programe na svojim kompjuterima,sto retko mogu da nadju na drugim forumima koji kao sluze da bi "pomogli". Ovo je predivno mesto kako za pocetnike tako i za napredne korisnike da nadju skoro sve sto ih zanima i da se pritom zabave. Ja sam nasao dosta retkih stvari ovde,sto nisam nasao ni na jednom forumu,sta da kazem i ako sam napredni korisnik neta bilo mi je muka (slabi zivci) da trazim nesto a ovde sam nasao lako,moje muke su donekle smanjene, a vase? Ukoliko niste registrovani registrujte se i vidite o cemu pricam,sto vise korisnika to vise korisnih stvari i to veca sansa da nadjete ono sto trazite.
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Hvala na lepim recima i drago mi je sto imas takvo misljenje....
Cast mi je, meni licno, a govorim i u ime foruma sto si odlucio da nam se pridruzis i znam da cemo zajedno biti jos bolji....
I nadam se da ce sto manje biti onakve komunikacije kao sto je bila pre neki dan.... Ovde smo svi sa istim ciljem...druzenje, korisne informacije....
Znam da se vise nece tako nesto ponoviti, jel' da?smile3

Uzivajyes3
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Evo sad bih ti se zahvalio, ali sam prekoračio limit, nemaš sreće, tek sutra :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
434
Sorry

Hej izvini za ono,necu o tome ko je poceo krivica je obojice,srecom pa nisam neka paljevina,videla si valjda da sam pokusao na miran nacin (verujem da smo svi pomalo nervozni),srecom nasao sam knjigu "Uradi sam" i sad sam srecan pored racunara bavim se jos dizajnom namestaja,volim da radim nesto konstruktivno a ovde ima dosta tutorijala i stvari koje valja skidati. Nikako se nece ponoviti sorry jos jednom :blush:
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Vidim da posedujes jednu od najboljih ljudskih vrlina a to je da umes da kazes izvini...pogresio sam...Za svaku pohvalu...
Videces, ovo je pravo mesto za sve pozitivne ljude...
Kao znak dobrodoslice jedan pokloncic od mene...
jedan program za dizajn namestaja...
Woody 2.0
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ne znam....ali za pocetak neka bude najbolji u Beogradu....a da bi uspeo u tome....mora imati nasu podrsku i pomoc....jer kakvi smo mi ( clanovi ) ....takav je i forum....oni su samo sistemska podrska / kontrola.
Dobar ili los imidz kreiramo mi svojim ponasanjem, cinjenem ili ne cinjenjem...ali da ne tupim puno....moramo se ponasati kao musketari - " svi za SF " - " SF za sve ". ......toliko za sada...

moze li nesto u vezi toga...

Bila jednom u Londonu ...u jedno istoj ulici tri krojaca....koji su na sve nacine pokusavali da jedan od drugog preotmu musterije dok to na na kraju nije okoncano na neubican nacin....
Jednog dana osvanuo je novi naziv firme jednog od krojaca " Najbolji Krojac Na Svetu ".....Vec sutradan i drugi je promenio naziv firme u " Najbolji Krojac U Londonu " , a sledeceg dana je i treci krojac promenio naziv svoje firme u " Najbolji Krojac U Ulici ".......

Da li je bilo poucno.....?
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top