Ima li Serbian Forum potencijala da bude najbolji forum u Srbiji?

Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
" Pobediti u Beogradu "......je veliki izazov.....ali i velika nagrada....yes3

Kako za koga... Ne želim da umanjujem značaj Beograda ali mislim da postoje mnoge oblasti u kojima su drugi gradovi (ne samo Novi Sad i ne samo iz Vojvodine) daleko ispred... Tako i u ovom slučaju... Nije obavezno da je najbolji u Beogradu da bi bio najbolji!
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
ako je ovo najbolji forum onda sam ja vakcina protiv SIDE...može se reći osrednji forum sa osrednjim sadržajima..ima ih daleko boljih...

Pa ti onda idi na bolje forume ako postoje. Forum je fenomenalan,ima dosta dobrih korisnika,i korisnih postova. I sve pohvale za admine moderatore,urednike i tako dalje.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Kako za koga... Ne želim da umanjujem značaj Beograda ali mislim da postoje mnoge oblasti u kojima su drugi gradovi (ne samo Novi Sad i ne samo iz Vojvodine) daleko ispred... Tako i u ovom slučaju... Nije obavezno da je najbolji u Beogradu da bi bio najbolji!

Deo citata :
Ne želim da umanjujem značaj Beograda ali mislim da postoje mnoge oblasti u kojima su drugi gradovi daleko ispred...

Koje oblasti.....čega....šta....? ? ? :dntknw:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
slazem se da Beograd nije centar sveta ali danas uspeti u Beogradu ustvari znaci uspeti u Srbiji
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2011
Poruka
447
I po mom misljenju je jedan od dva najbolja foruma na kojima sam registrovana, a registrovana sam na puno njih...
Ovde je sve ono sto bih trazila po net-u na jednom mestu, vise nista drugo ni ne koristim niti idem na bilo koji drugi forum, cak sam i svoj zapostavila... Ovaj je super stvarno i ne znam kako neko moze da kaze da je osrednji... Ako je ovaj osrednji posaljite mi link toga koji je savrsen, da vidim sta vi to smatrate savrsenstvom.
 
Natrag
Top