Ima li na forumu proroka?

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ima i to lažnih.

Sedmog decembra 2022 godine - Isus se pojavljuje na oblacima nebeskim u sili i slavi sa hiljadama Svetih andjela
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Tripo otkaci se od mene, i nemoj moje ime i nista u vezi mene da pominjes.
Budi uljudan, i ne sramoti vise iskrene Adventiste koji crvene zbog takvih kao sto si ti.
------------
Sedmog decembra 2022 godine - Isus se pojavljuje na oblacima nebeskim u sili i slavi sa hiljadama Svetih andjela
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
A evo odgovora.

Sto se tice mojih predvidjanja 99,99 % onoga sto mi je Bog pokazao se ispunilo.

I pocetak sudova 2011 pracenim zemljotresom u Japanu i Krajstchurch- u, i poplave 2014 u Srbiji i okolini, i pojava Korone 2020, i pocetak zavrsnih dogadjaja 2021.

Ono sto mi je Bog pokazao, je to da je 2022 godina u kojoj ce se odigrati dogadjaji od presudnog znacaja za zavrsetak dela na zemlji.

MOJ LICNI zakljucak je bio da ce tada Bog objaviti sebe, i Hristos doci.

Ali, to je bio pocetak svetskog rata.

Dakle, jedino je to bio pogresan zakljucak na osnovu Bozjeg otkrivenja.

Ali mi on nije otkrio da ce Hristos tada doci, vec da je to vreme kljucno za zavrsetak dela i Hristov dolazak.

Naravno, Hristos ce doci nakon jesenjeg perioda, da bi ispunio starozavetne jesenje praznike koji ukazuju na njegov dolazak u slavi.

22 oktobra ce se zavrsiti vreme milosti, nastupiti sedam poslednjih zala, tisina na nebu od prorockih po sahata, i Hristos doci pred kraj godine.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tako je.

99,99 posto se ispunilo sto mi je Gospod otkrio.

A evo odgovora.

Sto se tice mojih predvidjanja 99,99 % onoga sto mi je Bog pokazao se ispunilo.

I pocetak sudova 2011 pracenim zemljotresom u Japanu i Krajstchurch- u, i poplave 2014 u Srbiji i okolini, i pojava Korone 2020, i pocetak zavrsnih dogadjaja 2021.

Ono sto mi je Bog pokazao, je to da je 2022 godina u kojoj ce se odigrati dogadjaji od presudnog znacaja za zavrsetak dela na zemlji.

MOJ LICNI zakljucak je bio da ce tada Bog objaviti sebe, i Hristos doci.

Ali, to je bio pocetak svetskog rata.

Dakle, jedino je to bio pogresan zakljucak na osnovu Bozjeg otkrivenja.

Ali mi on nije otkrio da ce Hristos tada doci, vec da je to vreme kljucno za zavrsetak dela i Hristov dolazak.

Naravno, Hristos ce doci nakon jesenjeg perioda, da bi ispunio starozavetne jesenje praznike koji ukazuju na njegov dolazak u slavi.

22 oktobra ce se zavrsiti vreme milosti, nastupiti sedam poslednjih zala, tisina na nebu od prorockih po sahata, i Hristos doci pred kraj godine.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Sedmog decembra 2022 godine - Isus se pojavljuje na oblacima nebeskim u sili i slavi sa hiljadama Svetih andjela

Obјavljivanje Hristovog dolaska u određeno vreme izazvalo јe veliko protivljenje svih staleža, od propovednika za propovedaonicom do naјbezumniјeg drznika protiv Neba. „O danu i času ne zna niko“ čulo se kako od licemernog propovednika, tako i od bezobraznog rugača. (Ellen White, Velika borba)

P.S. Mi kršćani možemo i moramo prokazivati one koje sotona unajmi da računaju datum Isusova dolaska na zemlju, kao što su to bili i Miller i Ellen White 1844., ali ti kao sljedbenik i klanjatelj Ellen White morao bi voditi računa da ovako ne vrijeđaš svoju proročicu. Zato i tebi 'proročica' Ellen White dovikuje - bezumni drzniče, ne izruguj se sa svetinjama subotara, adventista!
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Da li je Miler pogresno razumeo dogadjaj koji je trebao da se odigra 1844?

JESTE.

I Ellen White nije sve razumela.

Dakle.

99,99 posto se ispunilo sto mi je Gospod otkrio.

A evo odgovora.

Sto se tice mojih predvidjanja 99,99 % onoga sto mi je Bog pokazao se ispunilo.

I pocetak sudova 2011 pracenim zemljotresom u Japanu i Krajstchurch- u, i poplave 2014 u Srbiji i okolini, i pojava Korone 2020, i pocetak zavrsnih dogadjaja 2021.

Ono sto mi je Bog pokazao, je to da je 2022 godina u kojoj ce se odigrati dogadjaji od presudnog znacaja za zavrsetak dela na zemlji.

MOJ LICNI zakljucak je bio da ce tada Bog objaviti sebe, i Hristos doci.

Ali, to je bio pocetak svetskog rata.

Dakle, jedino je to bio pogresan zakljucak na osnovu Bozjeg otkrivenja.

Ali mi on nije otkrio da ce Hristos tada doci, vec da je to vreme kljucno za zavrsetak dela i Hristov dolazak.

Naravno, Hristos ce doci nakon jesenjeg perioda, da bi ispunio starozavetne jesenje praznike koji ukazuju na njegov dolazak u slavi.

22 oktobra ce se zavrsiti vreme milosti, nastupiti sedam poslednjih zala, tisina na nebu od prorockih po sahata, i Hristos doci pred kraj godine.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Obјavljivanje Hristovog dolaska u određeno vreme izazvalo јe veliko protivljenje svih staleža, od propovednika za propovedaonicom do naјbezumniјeg drznika protiv Neba. „O danu i času ne zna niko“ čulo se kako od licemernog propovednika, tako i od bezobraznog rugača. (Ellen White, Velika borba)

Opet lažeš, evo pravog teksta i konteksta.

Objavljivanje određenog vremena Hristovog dolaska pokrenulo je veliko protivljenje svih društvenih slojeva, od propovednika na propovedaonici do najokorelijeg grešnika koji je izazivao Nebo. Kao da su se ispunjavale reči proročanstva: »Ali ovo znajte najpre da će u poslednje dane doći rugači koji će živeti po svojim željama i govoriti: gde je obećanje dolaska njegova? Jer, otkako oci pomreše, sve stoji tako od početka stvaranja!« (2. Petrova 3,3.4) Mnogi koji su govorili da vole Spasitelja, izjavljivali su da nemaju ništa protiv nauke o drugom dolasku, već da se samo protive određivanju tačnog vremena dolaska. Međutim, Božje svevideće oko pratilo je šta se zbiva u njihovim srcima. Oni nisu želeli da slušaju da će Hristos ponovo doći da pravedno sudi svetu. Oni su bili neverne sluge, njihovo delo nije moglo da podnese Boga koji ispituje srca, pa su se plašili da se sretnu sa svojim Gospodarom. Kao Jevreji u vreme Hristovog prvog dolaska, nisu bili spremni da dočekaju Isusa. Nisu samo odbijali da saslušaju jasne dokaze iz Biblije, već su se rugali svima koji su čekali Gospoda. Sotona je likovao zajedno sa svojim demonima i Hristu i Njegovim anđelima u lice dobacivao tvrdnje da narod koji se smatra Njegovim ima tako malo ljubavi prema Njemu i da ne želi Njegov dolazak.

»A o danu tome i času niko ne zna«, bio je dokaz kojim se služila većina onih koji su odbacivali veru u drugi dolazak. Biblijski tekst zaista glasi: »A o danu tome i o času niko ne zna, ni anđeli nebeski, do otac moj sam!« (Matej 24,36) Oni koji su očekivali Gospoda davali su jasno i skladno objašnjenje ovog teksta i dokazivali da ga njihovi protivnici zloupotrebljavaju. Sam Hristos izgovorio je ove reči u nezaboravnom razgovoru sa svojim učenicima na Maslinskoj gori, pošto je poslednji put izašao iz Hrama. Učenici su mu postavili pitanje: »Kakav je znak tvoga dolaska i posletka veka?« Isus im je objavio znake, i onda dodao: »Tako i vi, kada vidite sve ovo, znajte da je blizu kod vrata!« (Matej 24,33) Jedna Isusova izjava ne može biti tako upotrebljena da se njome pobija druga. Iako niko ne zna dan ni čas Njegovog dolaska, ipak naučeni smo i od nas se traži da prepoznamo njegovu blizinu! Posle svega, rečeno nam je da će svesno odbacivanje opomene, odbijanje da saznamo kada će Njegov dolazak biti pred vratima, imati isto sudbonosno značenje za nas kao što je za one koji su živeli u Nojevo doba bilo odbijanje da saznaju vreme Potopa. Isusova priča u istom poglavlju, koja upoređuje vernog i nevernog slugu, i koja osuđuje onoga koji je rekao u svom srcu: »Neće moj gospodar još zadugo doći«, pokazuje u kakvoj svetlosti će Isus gledati i nagraditi one koje zatekne da straže i govore o Njegovom dolasku i one koji Ga odbacuju. Jasno kaže: »Stražite dakle… blago tome sluzi kojega došavši gospodar njegov nađe da izvršuje tako!« (Matej 24,42.46) »Ako li ne uzastražiš, doći ću na tebe kao lupež, i nećeš čuti u koji ću čas doći na tebe!« (Otkrivenje 3,3)
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Sto se tice mojih predvidjanja 99,99 % onoga sto mi je Bog pokazao se ispunilo.

Ne lupaj gluposti.

MOJ LICNI zakljucak je bio da ce tada Bog objaviti sebe, i Hristos doci.

Opet pitaš svoje JA. Kao da je ono bitno i kao da je ono merilo istine.

Dakle, jedino je to bio pogresan zakljucak na osnovu Bozjeg otkrivenja.

Za razliku od Milera koji je pogrešno protumačio biblijske stihove ti si gledao u golove.

Dakle totalna besmislica, kao i u datume svojih baba, deka, oca, majke, venčanja, stupanja u crkvu i razne gluposti.

Kao i u nazive gradova. Dakle ne lupaj gluposti.
22 oktobra ce se zavrsiti vreme milosti, nastupiti sedam poslednjih zala, tisina na nebu od prorockih po sahata, i Hristos doci pred kraj godine

I dalje nastavljaš sa lupetanjem.
 
Natrag
Top