iGO Primo Theme Changer + Map Changer for Android

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
To je zato jer tvoj tel nije rootovan i moras u folder Addons da napravis folder content i da tu prebacis sve mape iz foldera content koji se nalazi u folderu iGO, tj i building, map i poi foldere, a od svih imas po tri sa istim nazivom i dodatkom ta i ot. Posle moras i u Package.txt da promenis putanju do content foldera i da stavis umesto iGO sto stoji da stoji Addons jer ce se folder content sa mapama nalaziti u folderu Addons. To je zato jer tvoj telefon nije root-ovan
 
Učlanjen(a)
09.09.2014
Poruka
39
To je zato jer tvoj tel nije rootovan i moras u folder Addons da napravis folder content i da tu prebacis sve mape iz foldera content koji se nalazi u folderu iGO, tj i building, map i poi foldere, a od svih imas po tri sa istim nazivom i dodatkom ta i ot. Posle moras i u Package.txt da promenis putanju do content foldera i da stavis umesto iGO sto stoji da stoji Addons jer ce se folder content sa mapama nalaziti u folderu Addons. To je zato jer tvoj telefon nije root-ovan
Ok Toda odradicu kao sto kazes pa cu da vidim sta se dalje desava
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Kao sto ti je vladcepesh vec rekao u content folderu koji ces da kopiras u folder Addons imas sledece foldere i u te foldere ubacujes mape od ta tri proizvodjaca

10.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ok Toda odradicu kao sto kazes pa cu da vidim sta se dalje desava


11.jpg



Kao sto vidis na slici samo umesto iGO napisi Addons

i iz foldera Addons obavezno obrisi fajlove koje sam precrtao na ovoj slic, tj. fajlove: meteo, themechanger i update. Oni ce se sami pojaviti kada budes prvi put pokrenuo Themechanger i posle ih ne diras


12.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.09.2014
Poruka
39
11.jpg



Kao sto vidis na slici samo umesto iGO napisi Addons

i iz foldera Addons obavezno obrisi fajlove koje sam precrtao na ovoj slic, tj. fajlove: meteo, themechanger i update. Oni ce se sami pojaviti kada budes prvi put pokrenuo Themechanger i posle ih ne diras


12.jpg
Toda81, hvala ti najlepse, hvala na objasnjenju, uputstvu i slikama, odradio sam po tvojim instrukcijama i evo ga Igo sa TC radi bez problema.Hvala jos jednom, pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
postovi za themechanger premešteni u svoju temu

a što ste pisali?

label=NextGen

kad je primo

label=primo
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Da li themechanger moze da radi na telefonima koji nemaju memorijsku karticu kao sto je npr s6?
Mislim na ovaj najnoviji TC
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
probaj da staviš
addons/themechanger/

na internu

da vidiš da li će program da prepozna
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Probali smo to, ali nije uspelo, a ovako je izgledao Package.txt

[iGO0]
package=com.nng.igoprimoisr.javaclient
path=/storage/emulated/0/iGO
content=/storage/emulated/0/iGO/content
label=NextGen


kod njega je putanja interne memorije /storage/emulated/0/
 
Natrag
Top