iGO Primo Theme Changer + Map Changer for Android

Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
266
Odradio sam upload ;)

http://www.mediafire.com/download/i...OM+i+TC+-+9.6.29.578681+-+11.+avgust+2015.rar

iGO_Israel_9.6.29.578681 apk (11. avgust 2015.), skin Doupas_v8.4_Crystal3D_24, ThemeChanger 6.5.01+Widget 1.7.01+TC Package 2015+mapchanger

TODA 81 .., probao sam i nece ova tvoja verzija na kit kat 444 telefonu ., ja prebacio sve na internu ,nece ni tako . Moze li da se ispravi da TC ide na internu , sad se otvara samo kad je na sd kart. ali nevidi iGO na internoj a iGO radi normalno bez TC samo ti mnogo ruzan ovaj skin bolje onaj 7.0 ili neki gjak
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
autor programa je napravio da addons/themechanger ide na eksternu karticu i to se ne može menjati. sve ostalo može
jer pomoću package.txt se daje informacija gde je sadržaj ali za themechanger kako je zapisano u themechanger.apk tako samo može da ide.

ako program ne zna gde je package.txt onda ne vredi ništa što piše u njemu.
zašto je to tako to samo autor programa zna. tako da addons folder može samo na eksternu karticu koja se fizički vadi.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Steta sto je to tako osmisljeno jer je danas sve veci broj telefona koji nema slot za eksternu karticu, mada sam ja ipak za to da i pored velike interne memorije postoji slot za eksternu karticu bas zbog "manijaka" kao sto sam ja koji vole da imaju sve moguce dokumente i stvari na telefonu kao na kompu.
Kod telefona koji nemaju eksternu memroriju je veliki problem to sto nista ne vredi ni npr 64gb interne memorije ako imamo neke podatke, a cesto volimo da flesujemo sw ili custom rom-ove jer se tada brise sve sa interne memorije, a ko ce se zezati stalno da prebacuje sa kompa na tel i obratno. Takodje je preporucljivo i kada se radi ota update da se udje u recovery i da se odradi wipe data da bi rom slegao i da ne bi zezao kasnije u radu...
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
TODA 81 .., probao sam i nece ova tvoja verzija na kit kat 444 telefonu ., ja prebacio sve na internu ,nece ni tako . Moze li da se ispravi da TC ide na internu , sad se otvara samo kad je na sd kart. ali nevidi iGO na internoj a iGO radi normalno bez TC samo ti mnogo ruzan ovaj skin bolje onaj 7.0 ili neki gjak
Druze, pre svega reci da li ti je tel root-ovan i da li si instalirao sd fix da bi mogao da upisujes fajlove na karticu. Zatim treba da mi kazes koja je tvoja putanja za karticu, a to mozes da vidis preko nekog explorera, npr solid explorera tako sto udjes preko njega ne memorijsku karticu i zadrzis prst na neki od foldera, tj. ne na sam folder nego na belu povrsinu pored foldera i onda se pojavi opcija properties i klikni na nju pa slikaj to sto pise da vidimo putanju i onda cemo moci da ti kazemo kako moze kod tebe da radi, a moze sigurno, samo ako imas memorijsku karticu


EDIT: Vladcepesh, sta je ovo sto si okacio? Preko tapatalka sam pa ne mogu da skinem dok ne dodjem, a bas me kopka o cemu se radi. Nisam do sada video ovo
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
266
Druze, pre svega reci da li ti je tel root-ovan i da li si instalirao sd fix da bi mogao da upisujes fajlove na karticu. Zatim treba da mi kazes koja je tvoja putanja za karticu, a to mozes da vidis preko nekog explorera, npr solid explorera tako sto udjes preko njega ne memorijsku karticu i zadrzis prst na neki od foldera, tj. ne na sam folder nego na belu povrsinu pored foldera i onda se pojavi opcija properties i klikni na nju pa slikaj to sto pise da vidimo putanju i onda cemo moci da ti kazemo kako moze kod tebe da radi, a moze sigurno, samo ako imas memorijsku karticu

Telefon nije rutovan , sd fix necu da instaliram , putanju znam do sd kartice (al džaba ) , hocu da radi sve na internu ako moze. Ako ne moze onda nista .., zamisli da nemam sd karticu i to je to . hvala
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Telefon nije rutovan , sd fix necu da instaliram , putanju znam do sd kartice (al džaba ) , hocu da radi sve na internu ako moze. Ako ne moze onda nista .., zamisli da nemam sd karticu i to je to . hvala
folder
addons/themechanger
meteoV6

mora na eksternu
ostalo stavi gde hoćeš
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Hvala vladcepesh.

A ti druze onda ostajes praznis saka posto hoces sve na internoj memoriji
 
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
266
Hvala vladcepesh.

A ti druze onda ostajes praznis saka posto hoces sve na internoj memoriji

I ne ostajem praznih šaka jer sam hteo samo da vidim kako radi ,nisam imao nameru da koristim tvoju verziju iz razloga sto zauzima dosta memorije , meteo server čas radi čas ne radi a i odabrao si najružniji skin brate , ima dosta boljih i jednostavnijih verzija u svakom slučaju hvala ti sto se trudiš da nam ulepšaš život .., ĆAO
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
I ne ostajem praznih šaka jer sam hteo samo da vidim kako radi ,nisam imao nameru da koristim tvoju verziju iz razloga sto zauzima dosta memorije , meteo server čas radi čas ne radi a i odabrao si najružniji skin brate , ima dosta boljih i jednostavnijih verzija u svakom slučaju hvala ti sto se trudiš da nam ulepšaš život .., ĆAO


Sve je stvar ukusa. Ono sto je meni lepo ne mora da znaci da je drugima lepo i suprotno. Sto se memorije tice lako se mogu obrisati mape koje ti ne trebaju i za cas se smanji velicina. Doduse tu su mape sva tri proizvodjaca pa je i to razlog zbog cega je igo folder gabaritniji. Bitno je da svako pronadje ono sto njemu odgovara
 
Učlanjen(a)
19.08.2012
Poruka
3
11.jpg



Kao sto vidis na slici samo umesto iGO napisi Addons

i iz foldera Addons obavezno obrisi fajlove koje sam precrtao na ovoj slic, tj. fajlove: meteo, themechanger i update. Oni ce se sami pojaviti kada budes prvi put pokrenuo Themechanger i posle ih ne diras


12.jpg
11.jpg



Kao sto vidis na slici samo umesto iGO napisi Addons

i iz foldera Addons obavezno obrisi fajlove koje sam precrtao na ovoj slic, tj. fajlove: meteo, themechanger i update. Oni ce se sami pojaviti kada budes prvi put pokrenuo Themechanger i posle ih ne diras


12.jpg
Pozdrav, Toda81.
Meni ovo ne uspeva. Sve je detaljno objasnjeno i jasno sta treba da se uradi, ali meni ne uspeva.
Pokusavam tvoju poslednju verziju da instaliram na Galaxy S4 koji nije rutovan. Na SD karticu sam kopirao foldere iGO i Addons, u folderu themechanger sam izbrisao 3 ini faila, u folder Addons sam iskopirao folder content u koji sam spakovao building, mape i poi sva tri proizvodjaca + scheme (kao sto si objasnio), proverio sam moju putanju do extSdCard, izmenio u package.txt put do content (extSdCard/Addons/content). Sve sam uradio, ali kada mi otvori theme changer, pokrene geolocation search i sve vreme pokusava da pronadje lokaciju, ali nista. Izbor mapa mi ne nudi - nema ih. Ali kada sam vratio 3 ini faila, pojavile su se, ali svakako kada idem na go, ne otvara mi iGO, izbacuje poruku autochanger.zip file not copied ili Error IO. Inace iGO mogu da pokrenem, ali themechanger I mapchanger ne rade.
Imas neku ideju? Ili ih sve iscrpio sa djn. djordjevic. Kada je njemu proradilo bio sam siguran da ce i meni, ali nista od toga.
Pozdrav.

[iGO0]
package=com.nng.igoprimoisr.javaclient
path=/storage/extSdCard/iGO
content=/storage/extSdCard/Addons/content
label=NextGen
 
Natrag
Top