iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Zasto si brisao save folder? Slobodno obrisi igo i tc apk pa u igo folder kopiraj mlj save folder i ubaci jos neku here mapu i onda mi reci da li ih vidi. Jos niko nije imao problem kao ti

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
14.09.2011
Poruka
26
posle vise pokusaja instalacije,mislim da je problem u mapama HERE-2016.Q1,sad sam ubacio starije mape i radi kao sa ostalim mapama,ubacio sam samo ex-yu jer ostale sam izbrisao ali mislim da je to to????pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2013
Poruka
75
Ne bi trebalo, kod mene je sve ok sa novim mapama. Promeni verziju programa, ta očigledno kod tebe ne funkcioniše kako treba.

Tapatalk on Note3
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Postoji mlgucnost da nije dobar paket mapa koje si skinuo jer sam imao slican problem sa here 2015 q3 jer pojedine mape uopste nisam mogao ni na jedan nacin da kopiram u folder za mape

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
10.08.2012
Poruka
26
Postoji mlgucnost da nije dobar paket mapa koje si skinuo jer sam imao slican problem sa here 2015 q3 jer pojedine mape uopste nisam mogao ni na jedan nacin da kopiram u folder za mape

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Postoji mlgucnost da nije dobar paket mapa koje si skinuo jer sam imao slican problem sa here 2015 q3 jer pojedine mape uopste nisam mogao ni na jedan nacin da kopiram u folder za mape

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
Instalirao sam igo primo sa themechangerom,i imam problem.Kada prebacim na navtec mape i kucam bilo koju adresu u beogradu ili novom sadu on prihvati i izadje iz programa!Inace ja sam iz Zrenjanina,a tu radi normalno!Sta se tu desava!?
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@novica567, znaci mape su bile problem kad sa starijim mapama sve radi kako treba. Mozes da uzivas. Ja licno koristim here 2015 Q3 zbog peoblema sa pronalazenjem pojedinih mesta na novijim mapama po nazivu. Ne pada mi napamet da trazim po postanskim brojevima posto sam cuo da tako radi.
@predrag950, to je interesantan problem. Da li te izbaci kada kucas neku adresu u BG kada preko tc pokrenes igo sa tomtom mapom ili contrastovom mapom?


Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
10.08.2012
Poruka
26
@novica567, znaci mape su bile problem kad sa starijim mapama sve radi kako treba. Mozes da uzivas. Ja licno koristim here 2015 Q3 zbog peoblema sa pronalazenjem pojedinih mesta na novijim mapama po nazivu. Ne pada mi napamet da trazim po postanskim brojevima posto sam cuo da tako radi.
@predrag950, to je interesantan problem. Da li te izbaci kada kucas neku adresu u BG kada preko tc pokrenes igo sa tomtom mapom ili contrastovom mapom?


Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
Preko TC -a uvek pokrecem igo,na kontrastovim i tom tom radi sve kako treba a kad prebacim na HERE mape tu zeza!
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Posto sve radi kako treba ss ostale dve mape onda je nesto do here mape. Da li izbaciju ako ides na peonadji la onda redom biras drzavu, grad, adresu u bg sa here mapom?

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Natrag
Top