iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Učlanjen(a)
10.08.2012
Poruka
26
Pmapeve radi kako treba ss ostale dve mape onda je nesto do here mape. Da li izbaciju ako ides na peonadji la onda redom biras drzavu, grad, adresu u bg sa here mapom?

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
Redom jedno po jedno i izbaci,ubacio sam i nove mape ,opet isto,izbaci!
 
Učlanjen(a)
08.10.2013
Poruka
59
Kako ucitati here maps tomtom su mi izgleda nepotpune nema nekih manjih ulica?
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Kao sto sam vec par puta pisao, pokreces tc ikonicu i stikliras here i kliknes go
0fcf3a1d7d365a8bb19b2dfd221c16ff.jpg

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Mislim da si pogresio, ali to je tvoj izbor. Postoji mogućnost kombinovanja, tj da mape budu na kartici, a ostatak na internoj i da se na taj nacin ustedi prostor, ali ti si odustao
 
Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
10
Imam tablet Vivax TPC 71203G - za njega nikako ne mogu da nađem IGO navigaciju , rezolucija je 1024x527. Ako mi neko može pomoći za neki link . HVALA
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Skini i probaj prvo ovaj https://cloud.mail.ru/public/3RSL/fkUiLYvkt

Samo obavezno ako imas stari folder iGO obrisi ga i obrisi igo aplikaciju ako je imas pa tek onda kopiraj ovaj folder i instaliraj po uputstvu koje imas u rar fajlu kojinces da skines.

Vec sam pisao da ako imas android kit kat i noviji, a tel ti nije root-ovan i nisi instalirao sd fix onda igo moras da kopiras na internu memoriju da bi radi, a ako je android stariji od kitkata onda mozes i bez root-a i sd fix-a da kopiras iGO folder i na internu memoriju i na memorijsku karticu

Javi sta si uradio

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
1
 
Učlanjen(a)
08.10.2013
Poruka
59
Mislim da si pogresio, ali to je tvoj izbor. Postoji mogućnost kombinovanja, tj da mape budu na kartici, a ostatak na internoj i da se na taj nacin ustedi prostor, ali ti si odustao
Pa recimo da IGO osnovni folder zauzima ca.500mb a da mape koje meni trebaju ca.100/200mb i nisam bas ustedio,a ovamo Sygic kompletan 100/200mb koliko sam vidjeo.

+skockana verzija koju si ti objavio 1.1GB :O
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Pa druze kao sto kazu koliko para, toliko i muzike, a u ovom slucaju koliko mb, toliko i zadovoljstva. Nije uvek kvalitet povezan sa kvantitetom, ali u ovom slucaju jeste. Moja skockana verzija je teska ali ima mogucnost menjanja mapa sva tri proizvodjaca sto mnogo znaci jer ni jedna mapa nije savrsena, uz to lepo izgleda, bar meni, a i po iskustvu mnogih je iGO jos uvek na prvom mestu. Ne kazem da je savrsen, ali je savrseniji od ostalih navigacija. Sve je stvar licnog izbora i ukusa. Kao sto vec rekoh, meni veci br mb ne predstavlja nikakv problem, a kome predstavlja imaresenje i za to koje sam okacio u temi koju sam ja otvorio, a to su bitna podesavanja gde objedinjujemo sve najbitnije od podesavanja kada je iGO u pitanju, a konkretno u ovom slucaju kako se deli iGO da deo bude na internoj memoriji, a mape na memorijskoj kartici tako da onda i oni koji imaju telefone sa manje interne memorije mogu da imaju ovakav iGO

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
08.10.2013
Poruka
59
Pa druze kao sto kazu koliko para, toliko i muzike, a u ovom slucaju koliko mb, toliko i zadovoljstva. Nije uvek kvalitet povezan sa kvantitetom, ali u ovom slucaju jeste. Moja skockana verzija je teska ali ima mogucnost menjanja mapa sva tri proizvodjaca sto mnogo znaci jer ni jedna mapa nije savrsena, uz to lepo izgleda, bar meni, a i po iskustvu mnogih je iGO jos uvek na prvom mestu. Ne kazem da je savrsen, ali je savrseniji od ostalih navigacija. Sve je stvar licnog izbora i ukusa. Kao sto vec rekoh, meni veci br mb ne predstavlja nikakv problem, a kome predstavlja imaresenje i za to koje sam okacio u temi koju sam ja otvorio, a to su bitna podesavanja gde objedinjujemo sve najbitnije od podesavanja kada je iGO u pitanju, a konkretno u ovom slucaju kako se deli iGO da deo bude na internoj memoriji, a mape na memorijskoj kartici tako da onda i oni koji imaju telefone sa manje interne memorije mogu da imaju ovakav iGO

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
Drug sve ja razumijem i ja sam pobornik IGO-a ali naveo sam razlog zbog koga odustajem od njega,Skinuo sam Sygic Truck i on cita here maps zadovoljan sam inteface-om,ali mislim da navigacija treba da sluzi a ne da fino izgleda.Krece testiranje pa cu vidjeti.Otisli smo puno u OFF
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Naravno da je na prvom mestu funkcionalnost navigacije pa sve ostalo. Da to nemam ne bih ga ni koristio. Ja sam prezadovoljan kako me je iGO Primo mnogo puta doveo do cilja tako da ga zato i koristim. Ovromnom broju ljudi koji zive u inostranstvu sam namestio igo primo na tablete i telwfone i ljudi su prezadovoljni



Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Natrag
Top