iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Učlanjen(a)
23.02.2010
Poruka
35
Ovo sto si ti uradio je za svaku pohvalu verzija je skockana do bola nema nikakvih primedbi,ali samo imam problem sa temachangerom nemoze da azurira vreme geo lokacija nesto nije dobra,nedostupan server to mi prijavljuje,neznam sta se desava moze mala pomoc nisam nista dirao od tvojih podesavanja ali neide.Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Pre svega mi je drago da si zadovoljan kako sve to izgleda, a sto se tice themechangera sve se vremenom zakomplikovalo. Nekad je themechanger jednostavno funkcionisao i ubacivao se lako, a danas su to poprilicno zakomplikovali tako da ne uspe svako da ga namesti da radi, tj da ucitava vremensku prognozu. Nekad je taj server radio bez peoblema dok danas postoji citava procedura da bi radio i nije ista za svaki model telefona tako da je nemoguce napraviti univerzalni igo sa themechangerom da mu radi vremenska prognoza.
Zato ja kotistim ovaj stari themechanger koji ubacujem u ovu verziju sto sam je ja skockao da bi ljudi bar imali mogucnost da menjaju mape selektovanjem odredjene mape u themechangeru sto ipak znaci.
Ja licno koristim najnoviji themechanger koji radi i ucitava vremensku prognozu.
Ti druze imas dve varijante, prva da probas sam da ubacis najnoviji themechanger po uputstvu koje se nalazi u temi za igo themechanger ili da koristis ovaj stari koji ja ubacujem i koji je delimicno funkcionalan jer se njime mogu menjati mape, ali se na zalost ne moze ucitavati prognoza.
Ako se odlucis da ubacis najnoviji gde radi peognoza svi cemo se potruditi da ti pomognemo da uspes. Sada je na tebinda odlucis sta valja ciniti ;)

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
08.09.2009
Poruka
11
Pre svega pohvala za trud. Koristio sam do sad neku stariju verziju IGo-a,pa mi je bilo mrsko da opet trazim sve fajlove za neku noviju,a ovde je sve na jednom mestu i lepo si se druze dosetio da pokrenes temu gde je sve objedinjeno. Nego do sad nisam imao iskustva sa ovim MapChargerom,kakva je prica za to? koje mape chekirati,je li dovoljno da stavim sve na automatik? I po kom principu ce on birati onda odgovarajuce mape? Isto tako me zanima koje su mape ubacene? Iz koje godine i ako mogu neki linkovi za neke najnovije dodatne mape,posto ovde ima samo za Srbiju i Crnu Goru,a meni bi trebalo za zemlje iz okruzenja i za Grcku?Postoje li neke novije? Hvala.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Hvala na lepim recima druze.
ThemeChanger sluzi za menjanje mapa, a u nekom od prethodnih postova sam objasnio kako se pokrece koja mapa. Samonse jednostavno pokrene prvo tc ikonca i stiklira se zeljena mapa i klikne se go i onda se pokrece igo sa tom mapom. Ubacenw su najnovije mape sva tri proizvodjaca, mada minse cini da su mozda u medjuvremenu izasle novije tomtom mape i here mape.
Mape skidas i temi koja je predvidjan za igo mape, nacices je lako u delu android. Ja licno koriatim here 2015 Q3 jer pomocu nje mogu normalno putem naziva da trazim sva mesta, dok na sledece dve nadogradnje here mape pojedina mesta se mogu naci samo ukucavanjem postanskog broja sto je za mene licno bez veze i zato ne koriatim najnovije here mape. Mape se nalaze kada se udje u folder content i onda imas nekoliko foldera building, nekoliko foldera map i nekoliko foldera poi. U svaki od tih foldera se nalaze mape nekog od tri proizvodjaca tako da ako ubacujes nove mape, building ili poi udjes u te foldere i vidis u kom se nalaze koje mape, tj od kog proizvodjaca i samo ih zamenis novim mapam od tog proizvodjaca. Nije nista komplikovano. To sto stoji auto stiklirano u themechangeru ne znaci da se automatski menjaju mape vec je to vezano za vremensku prognozi koja tu ne radi i na to ne obracaj paznju jer u ovom slucaju themechanger sluzi samo za menjanje mapa

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
2
Pre svega hvala, ja sam instalirao ovo i meni na fonu funkcionise perfektno. juce sam se vratio iz svajcarske i navigacija nije imala ni jednu gresku.
e sad bi ja to hteo i na tabletu Lenovo tab 2 a7 ali imam problem zbog rezolucije,ako sam dobro pronasao rezolucija je 1024x800 pa ako ima neke pomoci...
svako hvalaaaaa....
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Bas mi je drago da dobro radi. Prelepo je kad se cuje sto vise iskustava. Reci mi pre svega da li si peobao ovu moju univerzalnu na tvom tabletu?

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
2
Bas mi je drago da dobro radi. Prelepo je kad se cuje sto vise iskustava. Reci mi pre svega da li si peobao ovu moju univerzalnu na tvom tabletu?

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
Pa da tu sam koristio sa prvog posta,na fonu perfektna a na tabletu mi ne zavrsava instalaciju zbog nepodrzavanja rezolucije
inace sam navigaciju sve vreme koristio na relaciji sm.Palanka,zagreb i vise mesta po hrvatskoj slovenija takodje vise mesta put kroz austriju i nemacku i nekoliko gradova u svajcarskoj
da napomenem koristio sam je kao kamionsku i naravno sve je funkcionisalo nista nije pogresila osim jedne moje greske kad je nisam cuo na vreme dok sam pricao na fon...ccc takodje u povratku je funkcionisala ful
ups pa za malo da zaboravim koristio sam je pre mesec dana i na putu do pristine i nazad samo sto tad nisam imao ubacene sve mape ali ono sto je imala je bilo sve korektno
svakako hvala za to sto radis
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Uzasno me nervira kad mi neko brise postove. Nije mi jasno sta vam to znaci. Toliko glupih postova i besmislenih ima na forumu a nisu obrisani, ali nema veze. Brisite slobodno!

Caka u menjanju mapa je samo u tome da mozda na nekoj mapi nema neke adrese ili ti se mozda ne svidi simulacija od tacke A do tacke B i onda probas na drugoj mapi. Meni znaci sto imam sve tri mape jer ni jedna nije savrsena kao sto su to mnogi forumasi vec pisali

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
08.09.2009
Poruka
11
Hvala na ljubaznom i brzom odgovoru. A interesuje me koja se mapa od te tri najbolje pokazala? Malo mi je cimanje da ih stalno menjam :)
 
Natrag
Top