iGO Primo NextGen Mape

Učlanjen(a)
22.02.2016
Poruka
26
Da li je moguce da se upare TomTom mape i Here ? Pokusao sam da u folder map stavim Here a u map_TT od TomTom, ali mi uvek prikaze samo od Here...Unapred Hvala...
 
Poslednja izmena od urednika:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.071
Član
Učlanjen(a)
11.02.2013
Poruka
140
licence nisu sa kartama. nego idu uz nextgen igo_avic program.
treba redovnije da pratiš šta se dešava. ne treba puno vremena za to.


Hmmm.... ne treba puno vremena za to, kada bih ja samo to radio?! :(

Kao, NextGen je bolji od iGo Primo.... a ispada, da sad moram da pratim nekoliko tema, kako bih bio u stanju (znanju) da povremeno azuriram navigaciju?! :gl_sigh:

Razumem one, kojima profesija zahteva redovno pracenje razvoja navigacije.... ali ja na primer, nemam vremena (a ni zelje) da se bakcem sa navigacijom, svakodnevno.... jer mi ona nije nikakav prioritet u zivotu! Koristim je samo za putovanja, van zemlje.

Jedva stizem da pratim jednu temu, povremeno. I to temu, SAMO one verzije iGO-a kojeg sam instalirao u navigaciji. Ne zanima me, kao verujem ni VELIKU VECINU ljudi ovde.... da jurcam za svakom novom verzijom programa, koja se pojavi.... i taman ga nauchim/provalim, ajd ispochetka, novi.... i sve tako. :assassin:

To je 'posao' za zaludne ili za profesionalce!!!!
Za nas 'obichne' je.... povremeno azuriranje mapa (pa i licenci, ako bash mora).... a tek po nekad i novije verzije programa. Kada ona koju koristimo, 'pristojno' zastari! :D

Daklem.... pitanje?! :info:
Da li je moguce dobiti i licence, uz mape.... kada vec nece da rade, bez licenci.... i kada vec skidamo onolike giga-bajte, zbog mapa.... da ne jurimo licence, posebno?!

Pozz....
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ja rekoh idi na temu nextgen i igo avic i otvori link pojedinačni folder license, znači dosad si mogao 10 puta da odradiš tu radnju ali fali malo radoznalosti.
 
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Da li je moguce dobiti i licence, uz mape.... kada vec nece da rade, bez licenci.... i kada vec skidamo onolike giga-bajte, zbog mapa.... da ne jurimo licence, posebno?!
Mislim da smo ti @vladcepesh i ja vec odgovorili i prilozili linkove sredjene navigacije sa svim dodacima, licencama, audio obavestenjima i ostalim fajlovima neophodnim za koriscenje iste. Samo je potrebno pokazati malo dobre volje i ne nazivati "zaludnima" (posto nismo profesionalci) one od kojih trazis pomoc i objasnjenja! Jos jednom, ako koristis stariji Igo Primo, licence su trajne i azuriras samo mape, a ako koristis NextGen ili Avic_Sync uz azuriranje mapa, moras da ubacis i nove licence za njih koje se objave u gore pomenutoj temi.
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2013
Poruka
140
ja rekoh idi na temu nextgen i igo avic i otvori link pojedinačni folder license, znači dosad si mogao 10 puta da odradiš tu radnju ali fali malo radoznalosti.

Skinuo sam iGO_Avic, kada mi je @akineki dao link(tj. juche), ali josh uvek nisam stigao da ga isprobam, na navigaciji.
Da bih to uradio, moram da sednem i prochitam tu temu od pochetka, do kraja?! :gl_wacko: Kako ne bih zapitkivao, za svaku sitnicu! To nikad nisam radio!

Pre nego shto sam napisao taj post, probao sam da skinem najnoviji paket NextGen-a (preko linka, sa 1. strane). Kako ne bih morao da azuriram, svaku promenu posebno, u NextGen-u koji sam skinuo proshle godine?!
Medjutim, cloud na Oblako.ru je bio 'prazan':
https://cloud.mail.ru/public/5cDd/MQvse95sE
Moruce da je bash tada radio backup podataka?! Sada radi normalno i skinuo sam ono shta je okacheno, tamo.

Moj komentar/predlog je ishao u pravcu.... da je logichnije, da sada licence idu uz mape, jer se polako stvara zbrka, sa raznim verzijama iGO-a!
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2013
Poruka
140
..... Samo je potrebno pokazati malo dobre volje i ne nazivati "zaludnima" (posto nismo profesionalci) one od kojih trazis pomoc i objasnjenja!....

Nisi razumeo tu poruku?!
I ja sam ovde, do pre izvesnog vremena (pogledaj moje postove), imao malo vishe od dobre volje.... i pomagao mnogima!!!! Sada, nemam vremena.... tu dobra volja nije od pomoci! :(

Da sam to mislio (kako si ti shvatio), tada bih i ja bio jedan od tih 'besposlichara'?! :ludd/:

Daklem.... IZVINJAVAM se svima onima, koji se trude da pomognu drugima.... i koji se trude, da od iGO-a naprave shto bolji/funkcionalniji program.... jer i nisam mislio na njih, vec na one koji 'upadnu', ne prochitavshini par strana unazad, a bash oni imaju vremena.... i pitaju neshto, shta je objashnjeno vec mnooogo puta?!!!!

Pozz..... svim, forumashima! :mig:
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2013
Poruka
140
.... Jos jednom, ako koristis stariji Igo Primo, licence su trajne i azuriras samo mape, a ako koristis NextGen ili Avic_Sync uz azuriranje mapa, moras da ubacis i nove licence za njih koje se objave u gore pomenutoj temi.


IZVINI.... ne zbog mene, vec da bi te razumeo neko, ko kasnije bude chitao ovo.... nemoj: "u gore pomenutoj temi"! Navedi uvek link, da nebi bilo zabune?!

Ima puno onih, koji ne bartaju dobro terminologiom. Sa oskudnijim znanjem.... pa kako bi te i oni razumeli! :gl_sigh:

Pozz....
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2012
Poruka
85
Vlad
Ako može jedno pitanje!
Da li su basemap za iGO, koje smo skinuli sa sajta za Evropu ili za sve kontinente?
Unapred zahvalan na odgovoru;
radoslavsto
 
Natrag
Top