iGO Primo NextGen Mape

Član
Učlanjen(a)
10.01.2013
Poruka
14
treba mi jedno pojasnjenje oko mapa,ako sam dobro procitao ne mogu da se kombinuju tomtom i navteq mape,ali ako postoje mape u oba foldera map_TT i map_NQ kako da znam koju koristi.
i drugo postoji folder map u kome je Contrast mapa,to mu dodje onda treca :???:
(ja imam onu 7.2012)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.12.2011
Poruka
1
Da li postoji mogucnost da mape za zapadnu Evropu rade istovremeno sa mapom za Srbiju?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
treba mi jedno pojasnjenje oko mapa,ako sam dobro procitao ne mogu da se kombinuju tomtom i navteq mape,ali ako postoje mape u oba foldera map_TT i map_NQ kako da znam koju koristi.
i drugo postoji folder map u kome je Contrast mapa,to mu dodje onda treca :???:
(ja imam onu 7.2012)
koristi se ona koja nema dodatke na kraju _tt _nq _ot
uređaj vidi samo foldere bez dodatka _tt, _nq. _ot kad se skine dodatak onda vidi
to služi da bi mogao imati više različitih karata u content folderu u isto vreme i po potrebi menjaš
ukoliko koristiš mapchanger onda on automatski menja mape između tom tom-tt. navteq-nq, topmap_ot
building, map, poi stavljaš dodak koje nećeš da koristiš.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Da li postoji mogucnost da mape za zapadnu Evropu rade istovremeno sa mapom za Srbiju?

Odaberi topmap karte za istočnu evropu, za zapadnu evropu dodaj tom tom karte
pazi da ti neke zemlje ne budu 2 puta istovremeno iz tom tom i topmap. ne može se duplirati.

druga kombinacija je da koristiš navteq cele evrope
 
Član
Učlanjen(a)
01.04.2013
Poruka
1
Trenutno ne rade linkovi za Europe Navteq Q3!!!
Mozete le neke nove linkove da izbacite, stigao sam do 7. fajla, i nece dalje, sad ne rade ni oni sto sam skinuo.
Pozdrav!
 
Natrag
Top