iGO Primo NextGen Mape

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Alternativa za rutiranje imaš više od jedne. kad napraviš rutu onda traži da ti izlista alternativne rute sve moguće kombinacije.
Brzo 1, 2, 3, 4 , kraće 1, 2, 3, 4, ekonomik 1,2,3,4, laka 1,2,3,4
Contrast karte su dobre kad ideš po gradu jer je bolje pokrivena sa ulicama i kućnim brojevima. Ali kada koristiš autoputeve, magistrale onda koristi navteq karte. Biraš karte u zavisnosti za koje svrhe ti treba i koje rute. Ja lično ne koristim navigaciju na autoputu i rute za koje ti i ne treba navigacija. Mnogo mi je bitnije navigiranje kroz grad.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.673
iGO R3 Navteq Europe 2012.Q4 Maps Full.rar
igo.png

torrent:
The Pirate Bay - The galaxy's most resilient bittorrent site
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2012
Poruka
47
Pozdrav!

Davno sam se bavio sa navigacijama, i bio u toku. E posto su "pozajmili" moju navigaciju, ispao sam iz fazona. Trenutno imam XDRIVE navigaciju i u njoj program NAV N GO IGO8 8.3.4.117940 Novembar 2009 i kartu Srbije Serbia contrast 2011.07.fbl. Koji IGO program je najbolji za sada i koja je contrast karta dobra? Igo-Primo sam pre probao i nisam bas bio zadovoljan. Mnogo sarenila. Mislim da je IGO ipak bolji. Ako moze neki link ili PP za IGO i Contrast mapu Srbije.
Zahvaljujem.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
447
NAVIGACIJA: Najnovije mape Evrope - Navteq Q4.2012, za iGo i sl.

Pre par dana su se pojavile najnovije mape. U ovoj nadograsnji nema mape Turske (verovatno sto nema nikakvih izmena), a koliko sam mogao da primetim i mapa Srbije je neizmenjena. Kod Grcke ima izmena, pa sam zato i skinuo.

Evo linka ka magnet fajlu (torrent), pronasao sam ga na proverenom mestu, gde inace uvek skidam sve vezano za navigaciju. Okacio sam torrent na moj google drive:

Kod:
https://docs.google.com/file/d/0BwX9qnLN7QeUSEU3alk4SXF5aDQ/edit?usp=sharing
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
447
Ups, nisam video, izvinjavam se. Neka neko obrise celu temu, posto ja ne mogu.
 
Član
Učlanjen(a)
02.04.2013
Poruka
9
vladcepesh je potpuno u pravu za Contrast mape, u Pančevu moja ulica ima kućne brojeve u Contrastovim mapama, dok u Navteq-ovim (Q4 skinuo, ove što je zx16 postavio) nema.
Jes' da je selo u pitanju ali eto.
Napraviš dva profila, jedan Contrast, drugi Navteq, Contrast u gradovima, Navteq za put. Primo se ugasi - upali za promenu profila što ne traje ni 10 sekundi i imaš odličnu kombinaciju.
 
Natrag
Top