iGO Primo NextGen Mape

Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Pa objasni ljudima koji imaju KitKat šta je bio problem i šta - kako si uradio. Od tvog ura! Nikakve pomoći.
 
Učlanjen(a)
05.04.2013
Poruka
38
A to sam napisao da sam uspio da se nenadsen ne muči bezveze da mi objašnjava!
Kao što prethodno napisah, ako ubacim kamere u .txt formatu u folder na sd karticu (gdje mi je inače kompletan content folder smješten, ostalo je na internoj mem), navigacija pri pokretanju puca, ne može da se pokrene. Kada ubacim u internu memoriju telefona iGO/content/speedcam, onda ih ne prepoznaje zato što sam podesio putenju u sys.txt fajlu za rad na sd kartici sa kit kat, što sam pisao na: http://serbianforum.org/threads/igo-primo-2-4-israel-google-play.409913/page-99
Uspio sam ih pokrenuti tako što sam privremeno na sys.txt fajlu privremeno isključio putanju stavljajući tačku zarez ; ispred android_secondary_root_path, kako nebi učitavao sa putanje na sd kartici tj.
[ folders ]
;android_secondary_root_path="/storage/ext_sd/iGO"
.
Ubacio sam speedcam folder sa kamerama u content folder na internoj memoriji telefona i pokrenuo sam navigaciju. Nakon toga, iGO je formirao speedcam.spdb fajl u okviru foldera speedcam.On je bio uzrok zašto mi nisu radile kamere.Možda sam nešta pogrešno odradio ili izbacio ovaj fajl, neznam, ali on bez njega neće da rade kamere sa sd kartice.
Nakon toga sam izbrisao tačku zarez; u sys.txt ispred android_secondary_root_path, prebacio speedcam folder sa content interne memorije telefona na content u okviru sd kartice. I sada radi
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
A to sam napisao da sam uspio da se nenadsen ne muči bezveze da mi objašnjava!
Kao što prethodno napisah, ako ubacim kamere u .txt formatu u folder na sd karticu (gdje mi je inače kompletan content folder smješten, ostalo je na internoj mem), navigacija pri pokretanju puca, ne može da se pokrene. Kada ubacim u internu memoriju telefona iGO/content/speedcam, onda ih ne prepoznaje zato što sam podesio putenju u sys.txt fajlu za rad na sd kartici sa kit kat, što sam pisao na: http://serbianforum.org/threads/igo-primo-2-4-israel-google-play.409913/page-99
Uspio sam ih pokrenuti tako što sam privremeno na sys.txt fajlu privremeno isključio putanju stavljajući tačku zarez ; ispred android_secondary_root_path, kako nebi učitavao sa putanje na sd kartici tj.
[ folders ]
;android_secondary_root_path="/storage/ext_sd/iGO"
.
Ubacio sam speedcam folder sa kamerama u content folder na internoj memoriji telefona i pokrenuo sam navigaciju. Nakon toga, iGO je formirao speedcam.spdb fajl u okviru foldera speedcam.On je bio uzrok zašto mi nisu radile kamere.Možda sam nešta pogrešno odradio ili izbacio ovaj fajl, neznam, ali on bez njega neće da rade kamere sa sd kartice.
Nakon toga sam izbrisao tačku zarez; u sys.txt ispred android_secondary_root_path, prebacio speedcam folder sa content interne memorije telefona na content u okviru sd kartice. I sada radi

Ajde, odradi onako kako sam ja napisao u :

http://serbianforum.org/threads/igo-primo-2-4-israel-google-play.409913/page-91#post-1449322

.... znaci, stavis kompletan iGO na mem telefona (sa mapama, building i poi SAMO za Srbiju). Zatim, na SD napravis folder addons i u njemu podfolder content (ne mozes da imas dva iGO foldera !!! Taj drugi na SD mora da se zove addons). U taj folder addons/content na SD kopiras (kopiras - nemoj move) iz postojeceg iGO/content foldera sa mem. telefona foldere :

building
global_cfg
lang
map
poi
voice

i to samo te ... nista vise. Speedcam folder je samo na mem telefona. U foldere map, building i poi na SD kartici (addons/content) ubaci mape, building i poi fajlove za zemlje koje hoces, ako treba i citavu Evropu).
Kada to sve obavis instalisi iGO, pa zatim edituj sys.txt ovako :

[ folders ]
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/ext_sd/addons"
content="/storage/ext_sd/addons/content"

Mora da RADI. PROVERENO ! Na SD ti ne treba kompletan content folder - vec samo ovih 6 podfoldera !

Uradi pa napisi sta je bilo ..... Pozdrav.
 
Učlanjen(a)
05.04.2013
Poruka
38
@anonymvs
opet sam sve ispočetka odradio kao što si napisao.Hajde, mislim da prvi put nisam nešto preskočio.I opet isto...
nestbilan rad i pri govoru navođenja navigacije, zatamni displej, izgubi sliku.
Kada vratim naziv foldera na iGO na sd card i stavim ; ispred android_secondary_root_path=, i vratim tu staru putanju, navigacija radi bez greške.
Hajde, bitno je da radi, nek stoji ovako.
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2011
Poruka
5
U navigaciji prestigio geovision 4150 koja je super radila sa mapama iz 2012, u pitanju je igo, sa NQ mapama, sam ubacio najnovije mape 2013 Q4. Nista nisam dirao osim zamene mapa i poi. Sada dobijem poruku kada ga pokrenem Map initialisation error, Cannot open the available map files with your licence. Sta da radim. Napominjem da mi iste mape na telefonu i tabletu rade fenomenalno.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.707
Nisi se uopšte potrudio da se imalo uputiš u tematiku. Nedajbože pročitaš nešto više na forumu.
Originalan softver i krekovane mape sa licencama - ne funkcionišu. Takođe i obrnuto: piratski softver i originalne mape sa licencama, neće. Ili oba originalna ili oba piratska.
Na tabletu/mobilnom (android) niko nema originalan navigacioni softver. Sa druge strane, većina pravih navi uređaja(WinCE) dolazi sa licenciranim, tako i tvoj GV.
 
Natrag
Top