iGO Primo NextGen Mape

Učlanjen(a)
27.03.2014
Poruka
9
zdravo svima. uzeo sam nov mobilni samsung galaxy i sad me interesuje u vezi navigacije da li se podesavanja rade kao kad se igo instalira na navigaciju, mislim one prepravke za karticu? a drugo jel ima neko link za contrast mape srbije?
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2013
Poruka
140
zdravo svima. uzeo sam nov mobilni samsung galaxy i sad me interesuje u vezi navigacije da li se podesavanja rade kao kad se igo instalira na navigaciju, mislim one prepravke za karticu? a drugo jel ima neko link za contrast mape srbije?

Sve je isto.... telefon.... navigacija.... nema razlike?!

SVE MAPE SU NA PRVOJ STRANI, OVE TEME!

Skini iGO koji zelish.... spakuj u jedan folder i nabaci na internu ili externu memoriju. Gde ti vishe odgovara?!
Inache, sva upustva su ukljuchena, kod svkog iGO-a koji skinesh na ovom forumu. lako cesh se snaci oko instalacije, budesh li se drzao tih upustava!
Koji cesh iGO instalirati, odaberi sam?! Ja koristim Explay Infinity 9.6.7.281004.
 
Učlanjen(a)
28.07.2014
Poruka
2
Ma znam,imam ceo paket map i poi Evrope TomTom 2013.12
Ako nekom treba neka druga zemlja nek se javi
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
190
Mislim da su bolje od Contrasta sto se tice rutiranja ali fali im: putokazi(paneli za skretanje na autoputu), strelice za lane, Mini Junction kao i trasa tunela u onom smanjenom ramu, zasad sto sam video. Inace jedina mapa do sada koja ispravno vodi iz ulice Kneza Milosa do Narodnog pozorista.
 
Učlanjen(a)
05.04.2013
Poruka
38
zna li neko zašto mi neće da rade speedcam na igou? Ako ih ubacim kao txt u folder speedcam, neće da se pokrene navigacija.Ima li kakve veze sa podešavanjima u sys
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.058
Učlanjen(a)
05.04.2013
Poruka
38
Jesam!Dovoljno je da ubacim samo za jednu zemlju i navigacija pri pokretanju puca. Pošto je kit kat, dio nav je na SD a dio na internoj.Ako speedcam stavim na SD karticu, igo puca.Ako su na internoj mem, ne prepoznaje ih.Onda je tu caka
 
Natrag
Top