iGO Primo NextGen Mape

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.741
@ bocky72
Nisam stigao da ih skinem i ubacim.. dosao sam preko bugarske sa here q4. Do halkidikija jutros i sve je ok ako organizujes sa medju tačkama jer imaš neke radove po putu u bugarskoj.... Ali bogu hvala putokazi su odlican dodatak koje su putari postavili :)
Ma, hvala bogu, ni preko bugarske ni makedonije, ne možeš da se izgubiš pa da si još toliki ;) Ni u Grčkoj se nisam gubio, ni u Atini bez ikakve navigacije.
Čisto me interesuje zbog novih puteva. A i ne moraš da ubacuješ ceo set, dovoljno je tih 3-4 mape. Hvala u svakom slučaju.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
@Elettronica, @bresjanacp
kao sto si vec napisao ... napravio si POI tacku i snimio u *.kml fajl. Taj fajl si stavio u iGO>content>userdata>poi. Sada bi to i da vidis na mapi. Da bi video tu POI tacku, treba da je "ukljucis", da je napravis vidljivom. Otvori iGO i idi u Postavke>Postavke karte>Markeri mesta (skroz na dnu liste). Kada kliknes na markere mesta otvorice ti se meni sa raznim POI kategorijama, koje su neke cekirane a neke ne. Pronadji svoju POI tacku koju si kreirao i dao joj neki naziv (npr. "Pumpa u Grckoj") pored nje bi trebao da bude checkbox. Cekiraj to i sada ce ti se videti na mapi. E, sada .... sta ces da radis sa njom ... da li ce ti biti odrediste ili medju-tacka puta (kao sto ti je @Bocky72 rekao) ili bi samo da je vidis na mapi ... stvar je tvog izbora.

Mislim da nisi razumeo, makar ne moje pitanje.

KML fajl praviš na GoogleMaps (Earth). Ovde je pitanje drugačije.

Ja na mojoj navigaciji stignem negde i kliknem na opciju "dodaj poi" i na trenutnoj lokaciji napravim POI.

Kako ja tebi da prosledim taj POI. Koji fajl sa moje navigacije treba da iskopiram i da ti dam, da bi ti na svojoj navigaciji video taj moj POI?

To je pitanje.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Potrebne su mi mape HERE 2013 Q4 za USA & Canada. Ima li ko?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.074
@Bocky72
Nisam na vrijeme poslao svoj odgovor a ti si vec objavio #808.
Hvala u svakom slucaju!
 
Natrag
Top