iGO Primo NextGen Mape

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.742
Ako sam te dobro razumeo: usnimio si POI koji je tebi bitan. PRONAĐI ga u pretrazi (Pronađi - Pronalaženje Mesta...)
Kada ga pronađeš, imaš dugme "dalje", ako ti je srpski meni, Primo ti nudi da ga setuješ kao destinaciju (krajnje odredište), kao "tačku puta" ili da praviš "novu rutu" početna tačka ti je trenutna pozicija ili šta već, i eto ti je ruta.
Ljudi, osnovna stvar: ne postavljajte odmah pitanja, NAUČITE DA KORISTITE navigaciju kada je već imate.
Uključite i mozak :)
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
136062988404.png
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
SCDB speedcam text file adapted 13.06

EastEurope
Fixed Speed Camera 2776
Red Speed Camera 83
Red Light Camera 72
Section Speed Camera 193
Total Cameras 3124

Kod:
https://www.dropbox.com/s/dsea78kq8e4vvb0/SpeedCamText.txt

EU-Full
Fixed Speed Camera 23865
Red Speed Camera 4585
Red Light Camera 2534
Section Speed Camera 1528
Total Cameras 32512

Kod:
https://www.dropbox.com/s/fiq4te1waeojv0y/SpeedCamText.txt
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
tako i treba kao .kml . ne možeš ga praviti kao .poi
to je rezervisano samo za izrađivača karata .poi ekstenzija
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2013
Poruka
140
Ako sam te dobro razumeo: usnimio si POI koji je tebi bitan. PRONAĐI ga u pretrazi (Pronađi - Pronalaženje Mesta...)
Kada ga pronađeš, imaš dugme "dalje", ako ti je srpski meni, Primo ti nudi da ga setuješ kao destinaciju (krajnje odredište), kao "tačku puta" ili da praviš "novu rutu" početna tačka ti je trenutna pozicija ili šta već, i eto ti je ruta.
Ljudi, osnovna stvar: ne postavljajte odmah pitanja, NAUČITE DA KORISTITE navigaciju kada je već imate.
Uključite i mozak :)


Hahahaha.... hvala ti zemljache.... ali imam samo jedan mozak, a mnogo zadataka za njega! Da je samo navigacija ta koju treba prouchiti, 'razbio bih je'?! :gl_wacko:

Pisao sam ja na ovom forumu, mnogo komplikovanjie stvari za iGO Primo i mape, ali jednostavno nemam vremena da se bavim svim detaljima, pa mi je ponekad lakshe da pitam one koji znaju. Nije sramota pitati. Netreba biti sujetan! :mig: Niko nemoze znati sve!

Daklem?! Isprobacu to shta si predlozio..... HVALA!!!! :)
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Ti izgleda pitaš za ono što sam i ja hteo da pitam:

Ti na navigaciji dodaš neku POI tačku, npr. benz. pumpu i ti je na svojoj navigaciji.

Pitaš gde je ona snimljena u folderu/fajlu i kako da recimo meni pošalješ NEŠTO, što ću ja da ubacim u svoju navigaciju, pa da vidim taj POI.

Da li sam u pravu?
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@Elettronica, @bresjanacp
kao sto si vec napisao ... napravio si POI tacku i snimio u *.kml fajl. Taj fajl si stavio u iGO>content>userdata>poi. Sada bi to i da vidis na mapi. Da bi video tu POI tacku, treba da je "ukljucis", da je napravis vidljivom. Otvori iGO i idi u Postavke>Postavke karte>Markeri mesta (skroz na dnu liste). Kada kliknes na markere mesta otvorice ti se meni sa raznim POI kategorijama, koje su neke cekirane a neke ne. Pronadji svoju POI tacku koju si kreirao i dao joj neki naziv (npr. "Pumpa u Grckoj") pored nje bi trebao da bude checkbox. Cekiraj to i sada ce ti se videti na mapi. E, sada .... sta ces da radis sa njom ... da li ce ti biti odrediste ili medju-tacka puta (kao sto ti je @Bocky72 rekao) ili bi samo da je vidis na mapi ... stvar je tvog izbora.
 
Natrag
Top