iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Dopunjen Pongo Skin 16.03/06.05.2020
izmenjeni: block_route.zip, junctionview.zip, speedcam.zip, help.zip, global_cfg, Lang, Voice, sys, izbacen COVID19 iz menija, itd...
Pongo Skin - 16.03-06.05.2020-ORIGINAL

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Pongo Skin - 16.03-06.05.2020-MOD
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
Izdanje 774534 -> 07.05.2020. sa unetim poznatim korekcijama za našu i još neke države

global_cfg (original) corrected JorgeUltra
Download:


"3D Global_cfg" universel modified by Alain57 !
Download:

Global_cfg_3D NEW concept: Primo/Nextgen made by Alain57 !

Hvala njemu :)
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Nova Verzija Pongo Skina - 21.05.2020
Original:

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
MOD:
Prilagodjen srpskom jeziku i nasim potrebama
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Молим вас, да не претражујем уназад, овај скинсет се као зип фајл поставља у `ux` фолдер?
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
@dzeksonbauer tvoji postovi su bili vise kao neka subjektivna konstatacija, a ne kao pitanje
nekoga ko ima problem i zeli da ga resi, zato je i reakcija clanova bila ovakva, to jednostavno moras ocekivati, svako brani svoju teoriju.
Ako bukvalizujemo, postavis pitanje i posto ti se ne svidja odgovor zbog manjka znanja iz te oblasti, a mrzi te da ucis, dodjes do konstatacije da nesto ne valja.
Svako od nas ima nekog svog favorita za mene je to na primer Pongo Skin za @WOB je to VICEWANDEL za @braonpas je to osnovni. Ja cu da ti navedem milion razloga zasto treba odabati bas Pongo Skin a isto to ce i @WOB, sad na svakome je da proba i odabere ono sto mu naj vise odgovara.
U celoj ovoj diskusiji se jedino ne slazem sa @Bocky72 i njegovim stavom koji stalno iznosi o skinovima.

Osim toga, skinovi i njihovo čačkanje su namenjeni malo upućenijim korisnicima. Potrebno je malo više od osnovnog znanja.
Jesu skinovi znatno komplikovaniji i kompleksniji ali ako ce mo iskreno 90% podesavanja skina mozes da odradis iz samog menija dok u slucaju osnovnog moras to isto na drugi nacin na primer unosenjem u sys, pa zar mi nije lakse da kliknem slajder on/off ili da pisem po sys i pamtim sta cemu sluzi.
Naravno tu ce sad neko da kaze pa zbog toliko opcija skin postaje prenatrpan podesavanjima pa se onda neiskusni korisnici pogube.
Ja na primer kad vidim sta sve treba da upisem u sys da bi zoom, pregled, pogled kamere i mape na osnovnom skinu bio po mojoj zelji odma odustanem ko @dzeksonbauer.
Resenje za ovaj problem je jednostavno ako ste neiskusni koristite onako kako je neko vec podesio, dok ne naucite da sami sebi prilagodite skin ako zelite da ucite, ako ne onda ceo zivot koristite ono sto vam neko drugi servira.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Перо, свака ти част, коначно да неко напише нешто сувисло.
Ја сам покушао да претрагом дођем до првог објављивања скина о коме смо дискутовали, али нисам ни на тај начин успео да нађем упутство како да га поставим. Можда није ни могло да се нађе, можда је негде и објављено, питао сам не зато што сам лењ него што знам да је прошло већ подоста времена откако се појавио и да треба доста прелиставања уназад да би се до тофа дошло. Претрагу сам користио тек кад сам видео да ми се неће само казати.
А одустао сам јер сам већ користио Понго скин и нисам моро да експериментишем са неким другим скином.
Нека остане да сте мене испрозивали, али било би коректно да и ваше објаве буду од помоћи нама који нисмо 'на Ти' са овиме, а не само објављивање нових верзија овога или онога. Свака вама част на труду, али се подсетите која је сврха форума уопште.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Natrag
Top