iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Pa jedino ako ne valja taj koji si ti postavio ORIGINAL ne MOD. Uvijek koristim original nikada MOD. Ako sta u paketu ne valja onda sam i ja kriv.

Nije Note 8 i T3 bas neki low end kinez a i ne treba biti biti dr da baš kopiras sa PC na Mob folder. Ja ti kažem sve ostalo radi samo ovaj dio ne.... zanimljivo je da na drugim iGO verzijama taj problem nemam nsgo samo na ovom skinu kojeg sam.nakon dugo vremena odlučio opet (Corona) probati.

Do cega je ne znan ali s obzirom da na drugim verzijama to se ne dešava znači da je moguće do paketa ali sumnjam da bas dva uređaja ne valjaju

Pogledao sam tvoj.video kod.mene taj dio ne radi ako je ulaz za.punjac.na lijevoj strani. Do cega je ne znam ali ne radi. Opet kazem nemam sa drugim verzijama.taj belaj ali nije ni bitno svakako drzim.punjac na desnoj.

P.S I ti.kao.iskusan korisnik treba da znas da nijedan uređaj nije isti.kao ni OS. Svaka apk zna drugačije da reagira. Sve je moguće, možda je do.mojih uređaja možda je šta do paketa.


Probao neće... probao automatski i sve ostale neće. Ne reagira menu button i sve tipka tipa za brzinu simulacije su za po jedno mjesto promjerene. Ma nema veze nije ni bitno.
 
Poslednja izmena:

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
VICEWANDEL™ SKIN SET
Verzija 12.3 | 01.05.2020


Novo je:
  • Izmene u vezi upozorenja za kamere za srednju brzinu.
  • Novi prikaz upozorenja za kamere, u vidu velike ikonice na ekranu.
  • Izmene u funkciji tastera Panic (skrivanje kamera za brzinu - za zemlje u kojima je zabranjeno korišćenje upozorenja za kamere)
    • Kada je aktivno upozorenje, dugi klik na ikonicu kamere restartuje iGO i za trenutnu zemlju "briše" sve u vezi kamera.
    • 20200501_143051.jpg
    • U dodatku QuickTip (brzi tasteri na ekranu) moguće je aktivirati taster za skrivanje/brisanje kamera.
    • Screenshot_20200501-142517_iGO NextGen.jpg Screenshot_20200501-142500_iGO NextGen.jpg Screenshot_20200501-142428_iGO NextGen.jpg
    • Ponovno aktiviranje kamera za zemlju je moguće samo ručnim brisanjem "repova" u sys.txt
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Glupo pitanje, da li vam radi ovaj novi VW skin sa AlfaNum TTS?
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
2
Cao svima, jel moze neko da postavi link gde je kompletan Igo sa ovim novijem skinom za srednju brzinu i sve, nov sam i nisam u toku sta sve treba da se menja, ubacuje, itd. (Mislim na Igo program sa mapama srbije, global cfg-to nzm iskreno za sta sluzi al vidim da postavljaju dosta cesto)
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
@Power007 samo ti ime kaže da dijeliš navigaciji ili da sve bude na jednom tj internoj. Sva ta priča proizilazi iz potrebe za prostorom i možda jos nekih razloga.

Ukratko
1 Particija - Program i mape idu na internu memoriju
2 Particije - Program na internu a mape na karticu

Postoje verzije gdje se čak i program šalje na sd card, to ti ne preporučujem ner dolazi do dosta.pratecih problema. A danas svako.ima od 75 do 240Mb prostora za program i base folder dok mape idu na karticu.


I sys.txt programa navede se putanja do foldera za mapama i tada program zna gdje su mape jer mu je ručno navedena putanja. Nadam se sam ti uspio.makar malo pojasniti razliku.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Poslednja izmena:
Natrag
Top