iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801

Prilozi

  • Lang_Serbian_Cyrillic_BD_ 13.3.2020.zip
    131,5 KB · Pregleda: 60
  • Lang_Serbian_Latin_BD_13.3.2020.zip
    116,3 KB · Pregleda: 97
Poslednja izmena:

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
VICEWANDEL™ SKIN SET
Verzija 12.2 | 24.04.2020


Novo je:
  • Nova varijanta prikaza slike kamere, u vezi sa dodacima big_speed_cam.zip i ShowSpeedCam.zip
Link -
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Kako.gasite " HUD" u pongo skinu? Pojavljuju se na autoputu ili nakon duze vožnje cini mi se. Nisam vičan Pongu...
 

Prilozi

  • Screenshot_20200429-215432_NAVIGATION.jpg
    Screenshot_20200429-215432_NAVIGATION.jpg
    20,4 KB · Pregleda: 74
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Pa sto si ukljucio::roll:
Meni/Podesavanja/Podesavanja skina/Ekran/Udaljenost kada je ukljucen mod "skretanje prema nacinu skretanja" - podesiti na sada iskljuceno (default je off mora da si sam slucajno ili namerno ukljucio)
Screenshot_20200429-231140.png
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Moguce da Sam greškom....i jos sitnica samo...da li je team.pongo svjesno stavio boje strelica za skretanje plavu (iGO Primo) boju ili je to default ux? Znam da su davno postojali ux za par boja...ipak avic zeleno crna maska i oranga mapa mozda bolje trazi orange default boju.

Može li se i to mijenjati?


a_lane_info.zip bio je. Zelena itd. Probao sam ubaciti ali ne ide. Moguce da je u data, skin.zip ili nekom od ux...
 

Prilozi

  • Screenshot_20200429-232454_NAVIGATION.jpg
    Screenshot_20200429-232454_NAVIGATION.jpg
    75,2 KB · Pregleda: 94
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Informacije o trakama su ranije bile zelene pa je pongo od pre par vezija promenio u plavo, bmp.nng se nalazi u the_skin_by_pongo.zp

Može li se i to mijenjati?
Naravno da moze i bio sam 100% siguran da sam i to spakovao u folder ux_additionally medjutim iz nekog razloga nisam.
a_lane_info.zip i dalje funkcionise bez ikakvih problema, samo mora biti prilagodjen Pongo skinu jer te koje probas nisu.
Evo i ostalih boja, a u sledecoj verziji paketa skina bice po default-u.
a_lane_info - 5 boja:
(otpakovati arhivu kopirati samo jedan u ux folder)

a_laneinfo_blue.zip
a_laneinfo_bw.zip
a_laneinfo_gold.zip
a_laneinfo_green.zip
a_laneinfo_red.zip
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Ah to, bw je bas ok.

Sada je nastupio jedan stari problem. Kada je u uređaj u vertikalnom položaju tada MENU tipka radi ali ako je uređaj u horizontalnom položaju tada klikom na menu pojave se beze opcije kao da klikam negdje na ekranu beze tipa odabir sa mape.

Note 8, Droid 9 Apk AvicSync sve ostalo pongo. Skinut PONGO ORIGINAL set.

Slika 1 sve ok

Slika 3 ne funkcionira Menu button

Sada sam provjerio, bilo sta da kliknem u horizontalnom položaju ne rasi,samo se pojavi odabir sa mape dok u vertikalnom sve radi super.
Recimo kada pustam simulaciju u horizontalnom položaju tamo gdje je tipka za ubrzanje simulacija je ustvari tipka prije nje, ako zelim ubrzati simulaciju onda kliknem pored broja na prazno polje na mapi i tada ubrzava. Kao da je aktivna polja pomjerio za jedno mjesto. Nisu aktivna tamo na ikonici nego negdje pored. Mozda je sta do data/skin relacije...

Dodatak:
Evo zanimljivosti, ako je uređaj u horizontalnom položaju i okrenut tako da ulaz za punjač je na desnoj strani tada radi sve. Ako tab, mob okrenes tako da je ukaz za punjač na lijevoj strani tipka.menu, i polja na ekranu ne reagiraju ili su skroz fan focusa. Znaci nije nerješivo moras paziti kako je okrenut uređaj i to je to. Simpatičan bug ali eto desava se :) Možda u nekoj od verzija ispravi i to. Probaj kod sebe okretati tab u horizontalnom položaju i testiraj tipke.
 

Prilozi

  • 20200430_015946.jpg
    20200430_015946.jpg
    81,8 KB · Pregleda: 70
  • 20200430_020107.jpg
    20200430_020107.jpg
    47,5 KB · Pregleda: 56
  • 20200430_020046.jpg
    20200430_020046.jpg
    48 KB · Pregleda: 58
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Sada je nastupio jedan stari problem. Kada je u uređaj u vertikalnom položaju tada MENU tipka radi ali ako je uređaj u horizontalnom položaju tada klikom na menu pojave se beze opcije kao da klikam negdje na ekranu beze tipa odabir sa mape.
To je reseno odavno, podesi pravilno orjentaciju ekrana po zelji i potrebama.
Meni/Dodatna Podesavanja/Podesavanje orjentacije ekrana - izabrati ponudjeno
Screenshot_20200430-092058.png
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Jedino taj dio ne radi...evo.probao sam sve od automatski.do ostalih...cim.izaberem neku drugu orijentaciju osim auto navi se. okrece al tada menu tipka nije aktivna.

Jedino.moram. uređaj okrenut tako da.m u je ulaz za.punjac desno i tada svi.meniji rade. Bilo koja druga opcija,cak i auto ne radi ako je uređaja okrenut tako da punjač ide lijevo... nebitno sta izaberem menu polje neaktivno. Klikom.na menu aktivira se samo map select opcija kao da sam klik bilo gdje na.mapi.

Malo nervira ali nije strasno.... thx

Testirano na:
Note 8 Droid 9.0
Huawei Tab T3 8" Emui 7
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
@iGO_Fan ti kao dugogodisnji, iskusni iGO korisnik i administrator u temama za iGO me sve vise i vise iznenadjujes ali u negativnom smislu naravno to se podrazumeva.

Pocinjes da zvucis kao oni sto kazu
"Ovaj iGO ne valja nista nema ulice na mapi, ili ne mogu da nadem adresu ili nije taco ogranicenje brzine ili ja ovo ne umem da koristim itd", jer naravno podrazumeva se da je navigacija uvek kriva sto na primer mapa ne valja, a u ovom tvom slucaju kod tebe cim ti nesto ne radi ne valja skin ili data ili neki ux, pa sta bi moglo da bude drugo?;)

Ne radi stari a_lane_info.zip naravno i ko je kriv pa ko bi drugi autor to jest
data, skin.zip ili nekom od ux
a to sto si ubacio ux a_lane_info.zip kod koga je res u pogresnom folderu to nema veze, to je nebitno.
ili ovo za orjentaciju ekrana
Pa ko ce da bude kriv nego opet autor to jest
Mozda je sta do data/skin relacije...
A nije uredjaj koji je nepravilno podesen ili sam android os ili mozda nesto grugo, naravno da je pod jedan kriv autor pa onda iGO pa onda sve drugo.

Da li ti je mozda palo na pamet da je problem do uredjaja sa kojima testiras, a ja sam 100% siguran da jeste, jer nisi pravilno podesio svoje uredjaje, i to onda utice na pravilan rad iGO.

E i da, moram da te pohvalim (da ne bude da samo kritikujem) za HUD iako si sam tako podesio i sam sebi napravio problem (jer je po defaultu off) pitao si kako da se iskljuci a nisi optuzio da skin, ux, ili data mozda kojim slucajem ne valjaju pa HUD ne moze da se iskljuci, to je za svaku pohvalu.
:roll::roll::roll::roll::roll:

Evo na primer kod mene sve radi kako treba a orjentacija je postavljena na automacki, i potpuno je nebitno na koju stranu je usb na levoj ili desnoj ili mozda naopacke, ja kad stavim moj uredaj na krov automobila i tada je orjentacija i navodjenje kako treba.

Sad ja stvarno neznam kako kod mene radi a kod tebe ne, verovatno moj telefon pametniji.;)

Video:
https://drive.google.com/file/d/1bwX_Ktdb4oLdsLcGQ05TEIcz8UdvRnNM/view?usp=sharing
 
Natrag
Top