iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Učlanjen(a)
09.11.2011
Poruka
53
Drugovi mislim da smo tu app davno prevazisli sa ovom novom.

Vec je Dugo koristim i radi na svim navi od tomtom here waze igo svega što joj ponudite..

Radi puno brže, jednostavnije i bez ikakvog podešavanja.

https://play.google.com/store/apps/details?id=catfish.android.map2geo

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
581e17fd83306fc1263f220e6e881625.jpg
7ef8fc6732d05852111d8383c447daa5.jpg
a820ce0a8c8aeecafd5e59867ba95c80.jpg
Mislim da je ova druga puno jednostavnija.

Послато са SM-T280 уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Koliko znam prvo smo koristili Send to navigation koja se pokazala ok ali trebalo je malo podesavanja i mislim da je ograničen po pitanju izbora navi.

Map2geo je install i run sistem nema settings nikakve. Opet stvar izbora i ukusa ali ova druga je po meni bar daleko bolja.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Zato sam postavio obe (tamo negde) pa neka koristi ko sta zeli. Poenta price je da radi i jedna i druga varijanta, sad komplikovano ili ne zavisi od onoga ko koristi, stvar ukusa. U glavnom i dalje se radi na razvoju i dopuni te apk...
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2012
Poruka
26
Izgubio sam I go za android imao je sve cak i reprodukciju na vetrobransko staklo
Ako neko ima milio bi da ga postavi
Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Zanimljivo da, za igru, prakticno ne, nikako...
Zamisli kako se to vidi u sred bela dana po suncu, ili kako ce da se vidi na ravnoj soferci autobusa ili kamiona.
Znaci skoro beskorisna funkcija, upotrebljivo samo ponekad i samo u nekim slucajevima, nije ni cudo sto nije preneta na NextGen i dalje razvijana...
hm...Sygic ne misli tako, ali slazem se da je neupotrebljiva danju, a nocu mozda i nije lose, svakako nece srce da mi pati bez te mogucnosti
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Pa sad, mnogo diskutabilno. To sto neko iz Sygic potencira na postojanju te opcije ne mora da znaci da je i dobra ili korisna.
Ali ajde realno da gledamo na celu stvar.

Koliko nas bi smelo da vozi u nepoznato (prvi put nekom nepoznatom rutom) prateci samo uputstva sa HUD.
Kakve su mape (pogotovo ovde kod nas), desavaju se greske i klasicnim nacinom navodjenja dok gledas detaljni prikaz mape, a zamisli gde ima da te odvede ako samo pratis strelice. Jezivo zar ne?
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Pa sad, mnogo diskutabilno. To sto neko iz Sygic potencira na postojanju te opcije ne mora da znaci da je i dobra ili korisna.
Ali ajde realno da gledamo na celu stvar.

Koliko nas bi smelo da vozi u nepoznato (prvi put nekom nepoznatom rutom) prateci samo uputstva sa HUD.
Kakve su mape (pogotovo ovde kod nas), desavaju se greske i klasicnim nacinom navodjenja dok gledas detaljni prikaz mape, a zamisli gde ima da te odvede ako samo pratis strelice. Jezivo zar ne?
Iskreno, ukljucivao sam HUD samo kada sam znao put, nocu dok vozim sam, cisto zbog informacije koliko preostaje do kraja putovanja.
 
Natrag
Top