iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Poslednja verzija Skin_Doupas_V9.0b_Default & Silver & Pearl & Crystal 2.4_Final ima gresku pri podesavanju velicine automobbila jer posle izlaska iz iGO aplikacije ne pamti postavljenu velicinu, dok prethodna verzija nema taj problem
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Da li je moguce i kako resiti problem sa podesavanjem velicine auta u iGO Primo? Prilikom svakog ulaska u iGO moram da podesim velicinu auta jer se prilikom svakog izlaska resetuje na maksimalnu velicinu. Taj problem nisam imao u prsthodnoj verziji iGO Primo

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Da li je moguce i kako resiti problem sa podesavanjem velicine auta u iGO Primo? Prilikom svakog ulaska u iGO moram da podesim velicinu auta jer se prilikom svakog izlaska resetuje na maksimalnu velicinu. Taj problem nisam imao u prsthodnoj verziji iGO Primo

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
Pokusaj da kombinujes sa ova zadnja dva reda
[map]
raster_in_2d=0 ;(1 activated)
raster_in_3d=0 ;(1 activated)
raster_2d_high_quality=0 ;(1 activated)
raster_3d_high_quality=0 ;(1 activated)
3dcarsizemin = 5000
3dcarsizemax = 7500=15000
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Senta isto ne postoji u pretrazi. Horgos, Ada, Kanjiza, Male pijace, Kikinda, Novi Knjazevac mislim da su sever bas zaboravili. Cantavir ima, a Tornjos nema...haha

Provjerio sam gradove u BiH i Crnoj Gori.
Ono sto sam ukucao sve sam pronasao.
U Srbiji nisam dobio npr. Pirot , Bela Palanka.

@toda81
Pozarevac - Cede Vasovica - ima.
@nenadseen,
Imam problem vezan za tastaturu jer nemam kvacice na ć, č, š i npr kada pokrenem iGO primo sa tomtom mapom ne mogu da ukucam Čede Vasovića jer ako kucam Cede Vasovica ne izbacuje, a vidim da medju svim ulicama ima ulice Čede
Vaso ić. Da li postoji tastatura za iGO primo sa kvacicama?

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Hvala puno kolega. Probacu to pa javljam da li sam uspeo

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 
Natrag
Top