iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
451
Skin_Doupas_V9.0a_Default & Silver & Pearl & Crystal 2.4_Final

858292image08.jpg
760293image09.jpg
921853image10.jpg
183555image11.jpg
239969image12.jpg
569788image13.jpg

Nas prijatelj Doperman je dopunio svoju zadnju verziju Doupas skina.

Šta je novo -
*Nova tipka na mapi da možemo mijenjati zelimo li ili ne korišćenje puteva sa plaćanjem putarine ... Aktivira se Podešavanja - Podešavanja na mapi.
*Novi izgled boja kamera za upozorenja. Možemo birati crvene ili zelene ... Aktivira se Podešavanja - Podešavanja na mapi - Prikaži ime kamere.
*Nova opcija za linearni kompas. Možemo izabrati i digitalne ... Aktivira se - postavke na mapi i Linearni kompas na mapi.

Hvala Doperman.

Kod:
http://hochladen.to/files/MmW91456049401.html
Uspio sam sve nastimam al ne znam jos gdje se ovi skinovi ubacuju to mi je nejasno ako ima kakvo objsnjenje ovdje ili na pm pozz sve najbolje :)
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Samo se kopiraju folder gfx, ui_android i fajl info.ini direktno u folder iGO i cim posle toga pokrenes iGO primenice se izgled tog skina. Ja koristim vec dugo Doupas skin jer mi se najvise dopada, naravno u kombinaciji sa ThemeChangerom da bih mogao da menjam mape
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.980
Skin_Doupas_V9.0b_Default & Silver & Pearl & Crystal 2.4_Final

962247image06.jpg 651911image07.jpg 359781image08.jpg 888916image09.jpg 274636_Screenshot20160315001330_1.png 445755_Screenshot20160315001911.png

Sta je novo -
1) Mozemo praviti snimak ekrana bez obzira gdje se nalazimo na skinu. Vidjet cemo ikonicu za snimak ekrana u gornjem lijevom uglu ekrana. Odatle možemo napraviti snimak ekrana.
- Podesavanja - podesavanja na mapi - Slika ekrana
2) Nova ikonica - Zakljucavanje ekrana kada se zakljuca ekran. U toku voznje ili simulacije dugi pritisak na tipku prvog manevra - gore lijevo.
- Podesavanja - Dodatna podesavanja - Zakljucavanje ekrana
3) Nova ikonica - Zona zastite okoline za aktiviranje ili deaktiviranje funkcije - Zona zastite okoline
- Podesavanja- Podesavanja na mapi - Zona zastite okoline
4) Mozemo aktivirati ili deaktivirati glas ogranicenja brzine sa ikonice za ogranicenje brzine.
5) Promjena skina je sada direktna. Kada odaberemo skin program se automatski ponovo pokrene sa novim skinom.
6) Dodate zastave za sve drzave.

Hvala Doperman.

Kod:
http://hochladen.to/files/4RxaUgmU1458590053.html
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Vec par godina koristim iGO i do sad nisam imao ovakav problem.
Do pre mesec dana sam imao note 2 koji ima hd ekran, a od skoro note 3 sa full hd ekranom. Imam instaliran najnoviji iGO i najnoviji skin doupas. Na note 3 do juce uoste nisam koristio navigaciju i juce sam se skroz razocarao kada sam video da u toku voznje i navodjenja cesto ispadam sa uta, tj odjednom se ne vidi put pa se pojavi i tako stalno, a i zvuk prvo "stucne" pa posle normalno kaze sta ima Nevena. Primetio sam da je i sam rad unutar iGO-a dosta usporen sto nije bio slucaj na note 2.
Da li imate neko resenje za ovaj problem?
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Vec par godina koristim iGO i do sad nisam imao ovakav problem.
Do pre mesec dana sam imao note 2 koji ima hd ekran, a od skoro note 3 sa full hd ekranom. Imam instaliran najnoviji iGO i najnoviji skin doupas. Na note 3 do juce uoste nisam koristio navigaciju i juce sam se skroz razocarao kada sam video da u toku voznje i navodjenja cesto ispadam sa uta, tj odjednom se ne vidi put pa se pojavi i tako stalno, a i zvuk prvo "stucne" pa posle normalno kaze sta ima Nevena. Primetio sam da je i sam rad unutar iGO-a dosta usporen sto nije bio slucaj na note 2.
Da li imate neko resenje za ovaj problem?
Primo ili nextgen?
Ja koristim na note 4 i nemam problema...
 
Natrag
Top