iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Ako je telefon lg pa još G2 ili G2 Mini, onda je sigurno do telefona. Ja sam skoro bio kupio G2 Mini i GPS je radio očajno pa sam ga zbog toga i promenio.
 
Učlanjen(a)
21.12.2015
Poruka
3
Treba mi pomoc.U pitanju je Gigabyte GSmart Essence L.Android 4.4.2 Rezolucija 480x854.Ubacio sam Igo next gen na sd i najnovije mape.Radi.Ali navikao sam na Igo Primo i po meni je mnogo bolji.Citao sam ovde razne postove.Da li ima Igo Primo za sd karticu koji radi na Kit Ketu bez dodatnih programa koji bi trebalo da se instalira da bi radilo.Kao ovaj Next Gen?Kao kod starijih Androida,prebacis na sd,instaliras i vozis :)
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
Treba mi pomoc.U pitanju je Gigabyte GSmart Essence L.Android 4.4.2 Rezolucija 480x854.Ubacio sam Igo next gen na sd i najnovije mape.Radi.Ali navikao sam na Igo Primo i po meni je mnogo bolji.Citao sam ovde razne postove.Da li ima Igo Primo za sd karticu koji radi na Kit Ketu bez dodatnih programa koji bi trebalo da se instalira da bi radilo.Kao ovaj Next Gen?Kao kod starijih Androida,prebacis na sd,instaliras i vozis :)
Evo pogledaj ovdje -
http://serbianforum.org/threads/igo-primo-gps-navigacija.409913/page-318 # 3177, 3180, 3187 i 3949
 
Učlanjen(a)
21.12.2015
Poruka
3
Vidim da su i drugi trazili linkove za skidanje IGo-a.Da li ima negde kompletni torent a ne u delovima?Ubih se trazeci.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
iGO Primo 8. oktobar 2015 -9.6.29.601732
sa themechangerom


http://www.mediafire.com/download/o...8.+oktobar+2015+-9.6.29.601732+-+za+Zlaju.rar


KADA SNINES OVAJ RAR FAJL EXTRAKTUJ GA NA KOMP I SAMO FOLDER iGO KOPIRAJ NA MEMORIJSKU KARTICU
(ako imas androdi 4.3 i manje od 4.3) ili na MEMORIJU TELEFONA AKO IMAS ANDORID 4.4.I VISE (ko ima rootovan
tel moze da instalira app SD FIX i pokrene tu app i posle toga moze iGO folder da kopira na memorijsku karticu)
ZATIM PREKO NEKOG FILE MANAGERA UDJI U FOLDER iGO I INSTALIRAJ:

1. iGO_Primo_Israel_9.6.29.601732_sys_not_changed.apk
2. TC V6.0 Build_2.apk

SAMO DA NAPOMENEM DA POSLE OVOG IGO APLIKACIJU POKRECETE PREKO IKONICE TC.
KADA POKRENETE IKONICU TC IMATE OPCIJU DA STIKLIRATE MAPU KOJU ZELITE DA SE POKRENE I PODESITE NA AUTO UMESTO MANUAL
I KLIKNITE NA MALI OBLACIC DA VAM SE UCITA VREMENSKA PROGNOZA I ONDA KLIKNITE NA OPCIJU GO I POKRENUCE SE IGO.
NA OVAJ NACIN iGO POKRECETE ZELJENU MAPU. Mozete iGO pokretati posle i preko ikonice iGO, ali ce se tada pokrenuti mapa koja je poslednji put
stiklirana kada ste prvo pokretali TC i onda kliknuli na GO da bi se pokrenuo iGO

Evo ponovo link sa uputstvom. Ovo moze i malo dete da urade. Samo par koraka. Kopiranje igo foldera i instaliranje dva fajla i kraj
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
215
Zasto kada izaberem rutu na prikaz rute prije kretanja nema gradova kroz koje prolazim.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
@Shajo
U ovom primjeru je ruta duga pa je po izracunatoj ruti da bi bila prikazana upotrebljen "sitni" zum.
Ako pocnes zumiranje pritiskom na "+" pocet ce se pojavljivati i gradovi.
 
Natrag
Top