iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
28.09.2011
Poruka
30
Postovanje, da li neko ima skin za IGO koji koristimo ali da je classic, znaci bez onog crnog screensaver-a i ostalih dodataka. Probao sam da nadjem na forumu ali nisam uspeo.

Telefon mi je note 3
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Postovanje, da li neko ima skin za IGO koji koristimo ali da je classic, znaci bez onog crnog screensaver-a i ostalih dodataka. Probao sam da nadjem na forumu ali nisam uspeo.

Telefon mi je note 3
Mnoge se teme otvorise i mnoga se koplja polomise, koji je skin bolji. Pa onda jos podvrste; silver, green, dark....itd.
A ja ti predlazem ovu koju koristim vec ohoho vremena, sa iskljucenim mnogim opcijama, ali opet, znaci mi zbog drugih blagodeti (transparent; itd, da sad ne nabrajam, svako je podesavanje vrlo individualno).
Konkretno: diMkaWA_aP133_default
Kod:
https://mega.nz/#!kdtBmIZI!upgtu7lOdMY8nmGo6hjEqZhyHBrqVrTEXvP1lrJSvqI
PS. Iako je skin usko vezan za Igo Primo, tvoje pitanje pripada u drugu temu http://serbianforum.org/threads/igo-primo-android-dodaci-skin-branding-lang-voice-ux-poi.477944/ tamo ces naci mnogo vise odgovora za dodatke i "budzenje" Primo verzije.
 
Član
Učlanjen(a)
24.12.2012
Poruka
39
Imam problem na tel pri ucitavanju gps. Treba mu dosta vremena. Instalirao sam gps fix, ali isto bez efekta. U pitanju je samsung s3 neo android 4.4.2 i nije root-ovan. Evo i slike sa iGO navigacije

Screenshot_2015_09_13_03_04_00.png
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Drugari instalirao sam verziju sa prve strane na samsung galaxy s3. Sve radi kako treba i bez problema, uspeo sam da resim i glasovno upozorenje za kamere probao i sve je ok. Jedini problem mi je ova umanjena pozadina prilikom izbora vozila tako da strelica ne stoji na onom postolju. Probao sam razne data zip-ove ali nista ne pomaze. Ista ova verzija radi na samsung galaxy s2 bez ovog problema. Dali neko mozda ima resenje.
1.png 2.png 3.png
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
probaj da ukloniš ux folder i ui_android
a data-zip ostavi onaj kakav je ovde postavljen original
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Bravo svaka cast to je to sada je preko celog ekrana. Jedino sto sam primetio je da sada vise ne postoji mogucnost podesavanja velicine kursora pa sada prilikom navigacije dolazi do toga da povremeno kursor nestaje na raskrsnici ili u gradu gde je pogled na kartu zumiran. Kao da je kursor previse nisko dole pa kursor nestane a ostane samo tacka. Dali moze nekako manuelno da se menja velicina kursora na recimo 50% ili kao kod nextgen sama pozicija kursora.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
imao si tamo sys.txt


[3d]
usepolyfarroads=0
car_antialias_max_x=320
car_antialias_max_y=320
road_distance_factor=0.4
; this is for resolution full HD:
;road_polytrack_switch_pixelwidth=2
;max_loading_time_immediate=100
;double_pixel_similarity_check=0
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
86
Bravo svaka cast to je to sada je preko celog ekrana. Jedino sto sam primetio je da sada vise ne postoji mogucnost podesavanja velicine kursora pa sada prilikom navigacije dolazi do toga da povremeno kursor nestaje na raskrsnici ili u gradu gde je pogled na kartu zumiran. Kao da je kursor previse nisko dole pa kursor nestane a ostane samo tacka. Dali moze nekako manuelno da se menja velicina kursora na recimo 50% ili kao kod nextgen sama pozicija kursora.

Iz UX foldera izbriši folder CarSize_20
 
Natrag
Top