iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
24.12.2012
Poruka
39
Sve sam uradio kako je clan toda81 objasnio. Pri instaliranju aplikacije izbacilo mi je ovo
Screenshot_2015_09_06_17_31_14.png


Instalacija je "uspjesno" zavrsena. Pri svakom pokretanju navigacije, pokrece se pocetno podesavanje. U cemu je problem. Telefon na koji je instalirana navigacija je Samsung S3 Neo, verzija androida 4.2.2
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Sve sam uradio kako je clan toda81 objasnio. Pri instaliranju aplikacije izbacilo mi je ovo
Screenshot_2015_09_06_17_31_14.png


Instalacija je "uspjesno" zavrsena. Pri svakom pokretanju navigacije, pokrece se pocetno podesavanje. U cemu je problem. Telefon na koji je instalirana navigacija je Samsung S3 Neo, verzija androida 4.2.2
Koji sindacno igo skinuo sto sam okacio? Gde si kopirao folder igo? Koja ti je verzija androida? Da li je tel root-ovan?
 
Član
Učlanjen(a)
24.12.2012
Poruka
39
Deinstalirao sam stari iGo koji je bio instaliran na sdcard, ali je ostao folder i on je pravio problem. Obrisao sam ga i sada novi iGo radi bez problema.
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Da, da je to bilo razlog se vidi i iz same greške na skrinšotu. A pažljivom čitaocu ne bi promakao detalj koji je na temama o iGO-u spomenut na desetine puta a odnosi se na to - dakle, na uređaju se može imati samo jedan iGO folder! A ako već želimo da naporedo sa Primo koristimo i nextgen ili myway/amigo, onda oni moraju imati svoje DRUKČIJE nazvane root foldere. Naravno, zarad uštede prostora geografski sadržaji se mogu izdvojiti u poseban folder i biti zajednički za sve te aplikacije.
 
Učlanjen(a)
21.12.2015
Poruka
3
Zeleo bih da se zahvalim Adminu Nenadu i Todu za navigaciju.Uspesno instalirao i radi.Ubacio najnovije mape i novu licencu Here.Druge sam izbrisao.Dosta ima podesavanja pa se polako navikavam.Jedna stvar me buni.Ponekada se cuje policijska sirena.Gde to da ugasim?
 
Natrag
Top