iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@vladcepesh, zar ta greska sa vremenskom zonom nije ispravljena u prethodnoj versiji od 17.avgusta?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
To si u pravu. Bilo bi lepo da se svi ukljuce i da daju svoj doprinos ovoj temi
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.545
2/3 чак не чита већ написано него траже да се за њих посебно напише поново јер их мрзи да потраже одговор на жељено питање.
Влад има нерве од челика. Ја немам....
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Slazem se sa tobom druze. Sve pise, samo neko treba da procita pre nego sto pocne da namesta iGO, ali mnoge ljude mrzi da citaju. Ja sam skockao iGO za sve rezolucije i napisao detaljno uputstvo bukvalno u korak kako da ubace, a sve se zasniva samo na tome da se kopira folder iGO koji sam objedinio na telefon i da se instalira igo apk i da se dodatno kopira dem fajl i mape, a za sve sam detaljno napisao putanju gde se kopiraju mape i dem, pa se opet nadje neko kome ni to nije dovoljno
 
Član
Učlanjen(a)
20.06.2011
Poruka
11
Slazem se sa tobom druze. Sve pise, samo neko treba da procita pre nego sto pocne da namesta iGO, ali mnoge ljude mrzi da citaju. Ja sam skockao iGO za sve rezolucije i napisao detaljno uputstvo bukvalno u korak kako da ubace, a sve se zasniva samo na tome da se kopira folder iGO koji sam objedinio na telefon i da se instalira igo apk i da se dodatno kopira dem fajl i mape, a za sve sam detaljno napisao putanju gde se kopiraju mape i dem, pa se opet nadje neko kome ni to nije dovoljno

Može jedna molbica ? Gde se nalazi (na kojoj stranici )tvoj post gde si sve rezolucije "skockao" ?
Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Druze, nisam kacio ovde linkove, ali ako ti treba za neku konkretnu rezoluciju javi mi se na pp i napisi za koju ti treba pa ti saljem
 
Natrag
Top