iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
90
i ja sam skinuo ovu navigaciju za moj htc desire 500......prebacio sam igo folder na sd card i instalirao kako je navedeno ali me zeza TC.....non stop me tera da mu potvrdim da je TC zaustavljen!!!!...ne mogu da odaberem mape koje zelim pa sam koristi neku koju on zeli...vidim da ima fora i za vremensku prognozu ali tek to nisam uspeo da provalim......da li ima neka caka da se taj TC pokrene valjano ili ja negde gresim??......eh da i nisam shvatio da li je navigacija za sve tipove rezolucije ili samo neke??...hvala
 
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
28
Moze nesto da se uradi sa GoogleEarth iz racunara. Dodajes tacke puta (start, odmoriste 1, odmoriste 2,,....cilj), zatim sve stavis u nov folder (desni klik na my Places>Add). Sacuvas kao *kml fajl (ne *kmz). Ubacis u iGo/Content/userdata/route/ Pokrenes iGo...Moja ruta>Vise>Ucitaj rutu....ako je sve dobro uradjeno trebalo bi da vidi rutu sa svim tackama koje si zadao u GoogleEarth. Vodi racuna da kako su slozene u folderu, tako ce ti ici putanja. Ruta u iGo ce dobiti ime po prvoj i zadnjoj tacki puta.
Izvinjavam se sto sam odgovorio ovde, vise je to post za temu Mape

Pokusao sam ali ne radi, mada i da radi google maps je daleko komforniji za pravljenje rute.
 
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
28
@toda81

Imam instaliranu tvoju univerzalnu verziju koju si kacio medjutim ne mogu da nadjem gde se ukljucuje glasovno navodjenje. Vidi se na slici da je precrtan zvucnik (sto valjda znaci da je glas iskljucen) ali ne nadjoh opciju da ga ukljucim
 

Prilozi

  • ffscreen_00001.jpg
    ffscreen_00001.jpg
    138,7 KB · Pregleda: 32
Član
Učlanjen(a)
08.06.2009
Poruka
52
ispravljena jeste ali nisu svi tako redovni ovde na forumu. neki još uvek koriste iGO od pre godinu dve. svraćaju jednom u šest meseci.
Pozdrav Vlad...

imam jednu ideju koja mi mesecima šeta po glavi, ali nikako da je predložim:

Ovde na ovom forumu ima toliko stvari i sitnica, da može da zaboli glava onog ko je stalno tu, a kamloi onog ko dođe jednom u par meseci.

Da li bi miglo da se napravi jedna stranica na kojoj bi uvek bilo updateovano sve kompletno, pa onaj ko hoće da ima najnovije ne mora da šeta po stranicama nego skine sve sa jednog mesta (apk. content, mape, poi i sl.)
Ovde stalno imamo neka podešavanja, te ovako je bolje, te onako...naravno da ima raznih ideja i želja kako kome šta odgovara. Ali...
Bilo bi dobro da neko od nas sve sredi, kofiguriše i kaže: EVO OVO VAM JE FULL! skinite instalirajte, iskopirajte i radiće VAM!
1. ako želite ovu rezoluziju... ispravite tu i tu...
2. ako želite različiti skin... promenite ovde...
3. mape su dobre (here, tomtom, TP-najviše mogu da se iskoriste)
4. POI - jannoviji
5. prekršajne kamere ubacite samo te i te za Srbiju...

Bilo bi fenomenalno kada bi to postojalo, jer to je i svrha svih koji dele ideje i isprobavaju nove verzije i podverzije...

pozzz

KUNTA
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
svrha foruma nije uslužna firma nego razmena iskustava.
onaj ko hoće da ima najnovije dovoljno je da bude redovan.
dovoljno je svaki dan da odvoji 5 minuta i pregleda šta ima novo.
forum ne služi da se nekome isporuči na tacni nego zajedničkim zalaganjem do nekog cilja,
ko hoće na gotovom zna se kako to ide platiš nekom da ti sve uradi i gotovo, ne smaraš nikoga jer ovde niko ne radi za platu.
 
Član
Učlanjen(a)
08.06.2009
Poruka
52
svrha foruma nije uslužna firma nego razmena iskustava.
onaj ko hoće da ima najnovije dovoljno je da bude redovan.
dovoljno je svaki dan da odvoji 5 minuta i pregleda šta ima novo.
forum ne služi da se nekome isporuči na tacni nego zajedničkim zalaganjem do nekog cilja,
ko hoće na gotovom zna se kako to ide platiš nekom da ti sve uradi i gotovo, ne smaraš nikoga jer ovde niko ne radi za platu.

Izvinjavam se svima koji su ovo pogrešno shvatili .... Nisam se dobro izrazio...
Znam kakva je svrha foruma i znam da niko ovde ne radi za platu ili nešto treće...

Mislio sam da se malo olakša početnicima... ili onima koji se ne snalaze dobro sa ovim stvarima, promenama, dopunama...

Oni koji imaju novca da plate sve ovo obično i nemaju vremena da se bakću ovakvom vrstom foruma koju mi delimo između sebe - mislim na iskustva i znanje.

Još jednom,
Izvinjavam se ako sam nekog iznervirao ili uvredio....to mi nije bila namera.

pozdrav
KUNTA
 
Natrag
Top