iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
54
Uzeo sam alcatel idol x+ 6043, sto da ubacim u njega od ovoga, koji data zip i ostalo. Nema memorijske u njega jer je dual, ima samo internu memoriju... Razumijem se po malo, bez problema sam instalirao na neke ranije telefone sto sam imao... Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
54
Uzeo sam alcatel idol x+ 6043, sto da ubacim u njega od ovoga, koji data zip i ostalo. Nema memorijske u njega jer je dual, ima samo internu memoriju... Razumijem se po malo, bez problema sam instalirao na neke ranije telefone sto sam imao... Hvala
Odradio sve po uputstvu i radi :) Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2010
Poruka
16
Pozdrav,
Obzirom da se iGO Primo IS ili iGO Primo BS
placaju na Google Play i velicina im je oko 500Mb.

Samo bih htio informativno pitati zasto je u "1_1.7z" i "2_0.7z" fajlovima velicina igo .apk fajla oko 8Mb, a ovaj na google play koji se placa je 506Mb.

Inace sve sto sam skinuo je odlicno i hvala puno na linkovima vladcepesh.

Download sa ziddu.com ide odlicno.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
Zato što ne skidaš samo aplikaciju nego i sve prateće, neophodne dodatke i zajedno sa potrebnim mapama.
Apk sam po sebi ne može da radi. To nije samostalan program. Neophodni su mu data.zip, glasovi, jezici, config...
 
Član
Učlanjen(a)
20.01.2012
Poruka
11
nije htelo sa prve strane a sada kada sam od tebe izkopirao i extraktovao fajlove radi shifra :D
mora da sam nesto pogresno prvi put uradio ...
hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
20.01.2012
Poruka
11
izbrko sam sve fajlove
i to sto sam ja slozio nece da pokrene iGO verovatno nije lepo slozeno ....
kada bi neko bio ljubazan da mi napise sta treba skinuti od fajlova za 1920x1080 rezolucija za Samsung S4 :)
PS da ne bude odgovor procitaj prvu stranu sve ti lepo pise :D
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Sto, jesi li alergican na citanje prve strane? ...i gledanje slika na njoj?

Ili postoji neko ozbiljno objasnjenje zbog cega je jedna te ista informacija delotvornija ako bude ponovljena i na 84-toj strani?
 
Natrag
Top