iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
22.05.2010
Poruka
80
ja bih voleo da sam toliki genije,al nisam,molim popravite to,nemogu bez jelene,pukla mi sd kartica i otisli bitovi....sad sve ispocetka :ludd/: :gl_wacko:
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Jbt, šta je sado ovo? Na ovu mega stranicu sad neprestano se vrti animacija u krug i nema download dugme.

P.S. Treba sačekati malo duže i proradi tek onda
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.05.2010
Poruka
80
Mislis, ne mozes bez Nevene?!
Evo iGO, spakovan (sa mapama Balkana)...samo podesi rezoluciju prema svom telefonu, u sys.txt.
Kod:
https://mega.co.nz/#F!qkAlCChY!Kq2xlPAIHPCG5FGPsFHyYw
evo najnoviji JD upravo ga skida,nadam se velikom uspehu,nocas do 02,a evo i celo pre podne.pre toga uspeo sa torenta neki da skinem,a sa ovim cu da ga dopunim sta mu bude falilo.komp mator 12 god,telefon zte blade 3,malo rama,al sve to gura :gl_sigh: veliko hvala !!!!!!!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
evo najnoviji JD upravo ga skida,nadam se velikom uspehu,nocas do 02,a evo i celo pre podne.pre toga uspeo sa torenta neki da skinem,a sa ovim cu da ga dopunim sta mu bude falilo.komp mator 12 god,telefon zte blade 3,malo rama,al sve to gura :gl_sigh: veliko hvala !!!!!!!!!!
ako ne uspes sa dopunom, instaliraj ovako kako sam postavio, samo ne zaboravi da je ova instalacija podesena za rezoluciju 480x854, ako je kod tebe drugacije, samo podesi vrednosti u sys.txt, u sekciji [rawdisplay]
 
Član
Učlanjen(a)
22.05.2010
Poruka
80
sve sam uspeo da povadim sto se imalo povaditi,dali neko ima FPA,FDA,PHR, za IGO PRIMO 2.4,za srbiju,zte blade 3, 800x480,eto navedoh podatke,i ako su beznacajni za ove fajlove,ovo sto spakovah od torenta i linka Cadsloba,funkcionise bezprekorno,inace ubacio sam sve od tomtoma,lici mi da je dobro,cool,uskoro mi istice ugovor sa telekomom,pa cemo uzeti neki malo jaci od zte3,bice tu opet posla i neprospavanih noci :tease:
 
Natrag
Top